BleacherReport: Wygrają Jędrzejczyk i Sobotta, Sajewski przegra w debiucie

Amerykański portal bleacherreport.com wytypował wyniki karty głównej sobotniej gali UFC Fight Night 69 w Berlinie. Impreza w stolicy Niemiec będzie szczególna dla polskich fanów.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Najważniejszą część wydarzenia w stolicy Niemiec otworzy starcie Nicka Heina z Łukaszem Sajewskim. - Niemiec jest świetnym judoką. Uważam, że Hein będzie przez piętnaście minut dużym zagrożeniem dla Sajewskiego i wygra przez decyzję - przewiduje Nathan McCarter.
Pochodzący z Polski Peter Sobotta jest natomiast faworytem starcia ze Stevenem Kennedym. - Sobotta pokaże, że bardzo się rozwinął. Powinien pokonać Kennedy'ego przez poddanie. Nie przewiduję, że ta walka będzie zbyt wyrównana - pewnie stwierdził dziennikarz. W ostatniej walce karty głównej, która poprzedzi najważniejszy pojedynek wieczoru, reprezentant Niemiec Dennis Siver zmierzy się z Tatsuyą Kawajirim. Zdaniem amerykańskiego portalu, Japończyk wygra na terenie rywala przez decyzję. W głównym starciu gali, o pas wagi słomkowej kobiet zmierzą się mistrzyni Joanna Jędrzejczyk i pretendentka Jessica Penne. McCarter sądzi, że Polka obroni tytuł. - Ta walka jest dla Penne za wcześnie, ale może służyć dla niej jako dobre doświadczenie na przyszłość. Jędrzejczyk wykończy ją przez TKO w czwartej rundzie - zakończył.
Polka jest faworytką walki o pas! Polka jest faworytką walki o pas!
Początek gali UFC Fight Night: Berlin o 17:45. Impreza z całego wydarzenia na UFC Fight Pass. Dodatkowo, od 21:00, kartę główną pokaże również Extreme Sports Channel. Podczas imprezy, w ramach karty wstępnej, powalczy również Piotr Hallmann.

Dostępność ESC na platformach telewizyjnych:
- Cyfrowy Polsat - 18
- NC+ - 122
- UPC - 571 (419)
- Vectra – 221
- Toya - 445

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×