KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Waleczny Anglik wziął pojedynek z Polakiem na dzień przed galą

Organizacja Fight Exclusive Night poinformowała, iż z powodu niespodziewanej kontuzji Ireneusza Cholewy z Wydra Gym Częstochowa, Maciej Różański dostał nowego rywala.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Nowym przeciwnikiem reprezentanta Berserkers Team Szczecin na gali FEN 8: Summer Edition będzie angielski zawodnik Alex O'Toole, reprezentujący TSG MMA Fight School z Southend-on-Sea w hrabstwie Essex. Pojedynek odbędzie się w piątek 31 lipca w hali Millenium w Kołobrzegu.
Anglik do tej pory stoczył sześć walk, z czego dwie wygrał, jedną zremisował, a jedną uznano za nierozstrzygniętą. Jego trenerem jest świetny i doświadczony Daniel Burzotta, który prowadzi takich zawodników jak Stavros Economou, Walter Gahadza, czy Leszek Krakowski.

- Po otrzymaniu informacji o kontuzji Ireneusza Cholewy próbowaliśmy znaleźć w jego miejsce innego zawodnika do walki z Maciejem Różańskim. Niestety walki odmówili niemal wszyscy potencjalni rywale w Polsce i kilku zagranicznych. W takiej sytuacji podjęliśmy decyzję o odwołaniu tej walki z propozycją przeniesienia jej na inny termin. W to miejsce planowaliśmy nawet zestawienie kobiecego pojedynku w kickboxingu. Jednakże na gorącą prośbę zawodnika oraz jego managera, którym zależało na występie podczas gali FEN 8, idąc na rękę zawodnikowi zdecydowaliśmy się na pozostawienie tego starcia w karcie walk - poinformował prezes organizacji, Paweł Jóźwiak.

To sztab Polaka zaproponował walkę z O'Toole'em. - Manager zawodnika zaproponował oponenta z Wielkiej Brytanii. Ponieważ budżet na walkę był jasno określony i nie przewidywał dodatkowych kosztów, zawodnik i jego manager zdecydowali, że dodatkowe koszty związane ze sprowadzeniem wskazanego przez nich przeciwnika pokryją we własnym zakresie. Pragnę podziękować Alexowi za szybką i odważną decyzję - dodał.

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×