Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Kolejna gala FEN 7 listopada we Wrocławiu

Fight Exclusive Night zamierza w sobotę, 7 listopada, przeprowadzić kolejną swoją galę, czyli FEN 9. Odbędzie się ona we Wrocławiu, w lubianej przez mieszkańców Dolnego Śląska Hali Orbita.
Maciej Szumowski
Maciej Szumowski

W tym znanym sympatykom MMA i kickboxingu obiekcie FEN będzie gościć po raz drugi w tym roku, po niezwykle udanej marcowej edycji FEN 6.

Organizacja wykreowała już w tej chwili wiele gwiazd, a oprócz nich zobaczymy także wielu nowych zawodników na europejskim poziomie. Wśród uczestników pojedynków na FEN 9: Go for it! znajdzie się na pewno Marcin Zontek z Jeleniej Góry, który wystąpi w walce wieczoru na zasadach MMA.

To nie wszystko, bowiem Dolny Śląsk ma także do pokazania dwie wielkie gwiazdy kickboxingu: mistrzynię świata WAKO, Różę Gumienną z Wrocławia i mistrza świata K-1, Pawła Biszczaka z Legnicy.

Już dziś można zapowiedzieć pierwszy pojedynek, którym jest walka Rafała Błachuty z Kwidzyna z Michałem Michalskim trenującym we Wrocławiu, a pochodzącym z pobliskiej, dolnośląskiej Złotoryi. Odbędzie się on na zasadach MMA w kategorii półśredniej. W FEN są najlepsi polscy zawodnicy MMA tej kategorii, a Michalski i Błachuta chcą włączyć się mocno do tej rywalizacji. Kolejne zestawienia opublikowane zostaną już niebawem.

Prezes FEN MMA Federation, Paweł Jóźwiak, mówi: - Będzie to nasza piąta gala we Wrocławiu. Wracamy na sprawdzony teren, bowiem dolnośląscy kibice niemal siłą wymusili na nas powrót. Głód dobrego widowiska jest ogromny i dotyczy to zarówno walk MMA, jak i tych na zasadach K-1. Nie możemy kibicom tego odmówić i już dziś radzę zaopatrzyć się w bilety, bo emocji i wielkich gwiazd nie zabraknie. Ta gala będzie ukoronowaniem naszej dwuletniej działalności na polskim rynku. Serdecznie zapraszam wszystkich na FEN 9.

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa

Komentarze (0):

  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×