KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

KSW 34: Wielka furia i rewelacyjny nokaut Karola Bedorfa! Polacy obronili pasy!

Nie było "nowego rozdania" podczas gali KSW 34: New Order na warszawskim Torwarze! Trójka polskich mistrzów obroniła pasy, a najlepszy występ dał Karol Bedorf

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
kswmmacom / kswmma.com / kswmma.com

Brutalność i konsekwentność - tak można podsumować walkę wieczoru z udziałem Karola Bedorfa. Polak to już nie tylko grappler, tylko pełnoprawny zawodnik MMA. Reprezentant Ankosu Poznań znokautował i pomścił Marcina Różalskiego, zwyciężając z Jamesem McSweeneyem.

Minuta i czterdzieści sześć sekund - tyle potrzebował Tomasz Narkun, aby zachować tytuł dywizji półciężkiej. "Żyrafa" brutalnie rozprawił się ze ściągniętym na kilka dni przed galą Cassio Barbosą de Oliveirą.

"Kornik" potwierdził klasę. Artur Sowiński po raz pierwszy obronił pas w kategorii piórkowej. Reprezentant Silesian Cage Club wypunktował po trzech rundach Fabiano Silvę da Conceicao.

Będzie trzecia walka Aslambek Saidov vs Borys Mańkowski o pas KSW wagi półśredniej. Tym razem Czeczen z Olsztyna wypunktował nieobliczalnego Szwajcara, Yasubeya Enomoto.

Rewelacyjny powrót do KSW po latach zaliczył Antoni Chmielewski. Pionier MMA nad Wisłą wykorzystał swoje judo, a potem pokonał przez uderzenia w parterze utalentowanego Bułgara Svetlozara Savova, mimo że wziął walkę na kilka dni przed.

Maciej Jewtuszko rozstrzygnął spór z Krzysztofem Kułakiem na swoją korzyść. "Irokez" zdemolował w drugiej rundzie słynnego "Modela", po czym były mistrz wagi średniej odklepał.

Pierwszą klęskę poniósł 24-letni Jędrzej Maćkowiak. Pogromcą "Wałujewa" został Szymon Bajor. Walka potrwała pełen dystans.

Udany powrót po latach do KSW zaliczył Marcin Wójcik, który wykorzystał przewagę warunków fizycznych i pokonał Tomasza Kondraciuka przez nokaut techniczny w rundzie drugiej.

Wyniki:

Walka o pas wagi ciężkiej
120 kg: Karol Bedorf pok. Jamesa McSweeneya przez TKO (uderzenia pod siatką), runda 1.

Walka o pas wagi półciężkiej
93 kg: Tomasz Narkun pok. Cassio Barbosę przez TKO (latające kolano oraz uderzenia w parterze), runda 1., 1:46.

Walka o pas wagi piórkowej
66 kg: Artur Sowiński pok. Fabiano Silvę przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).

Pozostałe
77 kg: Aslambek Saidov pok. Yasubeya Enomoto przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).
84 kg: Antoni Chmielewski pok. Svetlozara Savova przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1., 1:42.
77 kg: Maciej Jewtuszko pok. Krzysztofa Kułaka przez poddanie (odklepanie po ciosach), runda 2., 2:18.
120 kg: Szymon Bajor pok. Jędrzeja Maćkowiaka przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).
93 kg: Marcin Wójcik pok. Tomasza Kondraciuka przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2., 1:31.

Zobacz wideo: Nie czekali do gali - najgorętsze ważenia w historii KSW
Źródło: kswmma.com
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (3)
 • speedwaycm.com Zgłoś komentarz
  Chmielewskiego uratowal cud taka prawda, już słaniał sie na nogach ale podhaczając przeciwnik uderzył głową w mate i był nieprzytomny, nie było to po ciosie tylko przypadek. Taka
  Czytaj całość
  prawda. Kornik - ogromne postępy Kułak - emerytura Bedorf - nic nie wiadomo bo dostaje kelnerów ktorzy albo sa emerytami albo nic jeszcze nie znaczą Jewtuszko - troche pajacuje tka naprawde jeszcze nie walczył z nikim na poziomie Narkun - niezły parter trzeba go sprawdzić z kims lepszym Aslambek - bardzo solidny zawodnik, Diabeł tasmański będzie miał ciężo
  • Kaczor_ Zgłoś komentarz
   Saidov vs Enomoto najciekawsze starcie.
   • wsk Zgłoś komentarz
    KSW oglądam od pierwszej walki, dziś było to najgorsze KSW w historii wszystkiego co istnieje na całym świecie i w wszystkich galaktykach, sędziowie stronniczy, komentatorzy???? kiedyś
    Czytaj całość
    byliście w miare ok.!! Juras zacznij mówić prawdę. Były tylko dwie walki: Jewtuszko i Antek :) tyle w ksw. Idziecie na publikę i sensancje którą sami kreujecie a jest to coś czego tak na prawdę nie ma :D
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×