KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

"Popek" spotkał się z szefem KSW i zapowiada: Wracam i walczę w KSW!

Wszystko wskazuje na to, że już niedługo zobaczymy najbardziej kontrowersyjnego rapera w Polsce w organizacji KSW. Niewykluczone, że "Popek" pojawi się również w klatce największej polskiej federacji MMA.
Jakub Madej
Jakub Madej

Paweł Rak, znany jako "Popek" i "Król Albanii", na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zamieścił krótki film, w którym zapowiada powrót i walkę w federacji KSW. Ciekawym faktem jest także to, że popularny raper informuje o terminie występu w KSW. Ma to nastąpić jeszcze w tym roku.

Od momentu powrotu Pawła Raka do Polski coraz częściej mówi się o jego powrocie do mieszanych sztuk walki. Sam "Popek" jasno wyraził również chęć powrotu do sportu, w którym próbował już swoich sił w 2008 roku.

Na wpisie "Popka" się nie skończyło. Zdjęcie z "Królem Albanii" zamieścił również współwłaściciel Konfrontacji Sztuk Walki, Maciej Kawulski, dopisując do zdjęcia "król we właściciwym miejscu".

37-latek w mieszanych sztukach walki stoczył trzy zawodowe pojedynki. Z dwóch pierwszych wychodził zwycięsko - przed czasem odprawił Glena Reida oraz Keva Simsa. We wrześniu 2008 roku "Popek" przegrał z Sanderem Duyvisem w pierwszej rundzie - po tym starciu zawiesił karierę zawodniczą i w pełni poświęcił się branży muzycznej.

Urodzony w Legnicy raper w 2015 roku pomógł organizacji KSW z promocją gali w Londynie, zapowiadając swój występ. "Popek" wziął jednak wtedy udział jedynie w otwarciu wydarzenia. Teraz natomiast Paweł Rak jasno określa, że zawalczy w największej federacji mieszanych sztuk walki w Polsce. Niewykluczone, że więcej informacji poznamy podczas przyszłotygodniowej gali KSW 35 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Czy chciałbyś zobaczyć "Popka" w klatce KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna, YouTube
Komentarze (11)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×