Dziękujemy za śledzenie relacji z gali FEN 18: Summer Edition!

Skomentuj 0

Koniec! Jednogłośna decyzja sędziów na korzyść Daguira Imavova!

Skomentuj 0

Dwie minuty do końca walki. Imavov z góry. Coraz trudniej będzie Polakowi zrobić cokolwiek, żeby skończyć to starcie przed czasem.

Skomentuj 0

Kolejna runda zapisana na korzyść Imavova. Łebkowski miał spory kryzys pod koniec odsłony - Francuz zapiął duszenie trójkątne rękoma, jednak Polak w ostatnim momencie z tej próby uciekł. Przed nami już tylko pięć minut tego starcia.

Skomentuj 0

Z sekund na sekundę widzimy coraz większą dominację Imavova. Łebkowski coraz bardziej bezradny. Czy starcie skończy się przed czasem?

Skomentuj 0

Za nami pierwsza runda, którą prawdopodobnie zwyciężył Imavov. Francuz przeważał w stójce, jednak Łebkowskiemu udało się pod koniec rundy zaliczył sprowadzenie. Za moment druga odsłona.

Skomentuj 0
  • Imavov rozpoczął starcie w odwrotnej pozycji i z gardą, którą co chwilę opuszczał. Francuz był bardzo pewny siebie i to on w pierwszych akcjach to on zyskiwał przewagę w stójce.

Skomentuj 0

Kamil Łebkowski i Daguir Imavov już w klatce. Zaczynamy walkę wieczoru!

Skomentuj 0

W poniższym linku sprawdzicie więcej informacji na temat "freak fightu" szykowanego przez organizację FEN. W klatce w Koszalinie już za moment natomiast walka wieczoru!

Skomentuj 0

Organizacja FEN potwierdza starcie dwóch raperów. "Arab" vs "Ruby" oficjalnie! Za chwilę więcej informacji.

Skomentuj 0

Jednogłośnie na punkty zwycięża Andrzej Grzebyk! Mimo przewagi doświadczenia, Marcin Naruszczka przegrał dwie pierwsze rundy, a ostatecznie całą walkę na punkty.

Skomentuj 0

Co za walka! Marcin Naruszczka robi wszystko, aby zwyciężyć to starcie przed czasem. Andrzej Grzebyk jednak nie pozwoli odebrać sobie wygranej. Ostatnie sekundy przed nami.

Skomentuj 0

Koniec drugiej rundy. Grzebyk wygrywa to starcie, a Naruszczka musiałby poddać lub znokautować rywala, aby zwyciężyć pojedynek.

Skomentuj 0

Grzebyk z każdą sekundą zyskuje coraz większą przewagę. Naruszczka nie jest w stanie znaleźć sposobu na ofensywę przeciwnika.

Skomentuj 0

Bardzo mocny cios spada na szczękę Naruszczki, który osuwa się na deski. Udało mu się jednak przetrwać złą dla siebie sytuację i kontynuuje walkę z Grzebykiem.

Skomentuj 0

Naruszczka szybko ruszył na Grzebyka wchodząc w klincz, jednak trenujący w Tarnowie fighter rozerwał uchwyt i wrócił do walki w stójce, gdzie zaczął okopywać wykroczną nogę rywala.

Skomentuj 0

Andrzej Grzebyk wchodzi do klatki. To będzie niesamowite starcie, tego można być pewnym.

Skomentuj 0

Marcin Naruszczka już w klatce. Czekamy na jego rywala!

Skomentuj 0

Kolejne ciekawe starcie podczas gali FEN 18. Marcin Naruszczka vs Andrzej Grzebyk już za chwilę.

Skomentuj 0

Kolejne studio przed nami. Czekamy na ostatnie dwie walki gali FEN 18: Summer Edition.

Skomentuj 0

Bartłomiej Kopera niespodziewanie odwraca sytuację, wchodzi z rywalem w klincz, szybko sprowadza go do parteru i zakłada duszenie zza pleców. Aleksander Georgas odklepał, koniec walki!

Skomentuj 0

W drugiej rundzie widzimy powtórkę pierwszej odsłony. Georgas z sekundy na sekundę zdaje się jednak zyskiwać przewagę nad rywalem w stójce.

Skomentuj 0

Do samego końca odsłony walka toczyła się pod siatką, gdzie Aleksander Georgas dopychał przeciwnika do siatki. Bartłomiej Kopera nie był w stanie znaleźć sposobu na wyjście z tej pozycji.

Skomentuj 0

Mocny sierp doszedł do głowy Georgasa. Zawodnik z Gdyni szybko ruszył do klinczu, w którym dociska rywala do siatki i próbuje sprowadzić przeciwnika do parteru.

Skomentuj 0

Zaczynamy bardzo interesujące starcie!

Skomentuj 0

Wracamy do Koszalina. Przed nami starcie jednych z najlepszych zawodników kategorii piórkowej w Polsce - Bartłomiej Kopera vs Aleksander Georgas!

Skomentuj 0

Czas na przerwę, po której zobaczymy fantastyczny pojedynek w kategorii piórkowej.

Skomentuj 0

Artur Bizewski zwycięzcą pojedynku po naprawdę świetnej, wyrównanej, trzyrundowej walce!

Skomentuj 0

Starcie jest naprawdę wyrównane! Sędziowie będą mieli problem z ocenieniem tego pojedynku.

Skomentuj 0

Dwie rundy za nami. Trzecia, ostatnia przed nami. Obaj zawodnicy nie wyglądają jednak, jakby mieli zwolnić. Czeka nas więc emocjonujące trzy minuty.

Skomentuj 0

Bizewski coraz częściej atakuje mocnymi kombinacjami, jednak Duczmal odpowiada co chwilę potężnymi kopnięciami!

Skomentuj 0

Trzy minuty za nami. Starcie toczone w szybkim tempie, już za moment druga runda.

Skomentuj 0

Mateusz Duczmal (17-7-2) vs Artur Bizewski (6-1). Zaczynamy!

Skomentuj 0

Wracamy do walk, przed nami starcie w formule K-1.

Skomentuj 0

Obecnie trwa studio telewizyjne, w którym Paweł Kowalik oraz Piotr Hallmann.

Skomentuj 0

Przerwanie w ostatniej walce było jednak słuszne, co widzimy na powtórce. Golbajew krzyczał z bólu podczas balachy założonej przez Rębeckiego.

Skomentuj 0

W ostatnich sekundach starcie zostało przerwane. Przez poddanie werbalne zwycięża Mateusz Rębecki. Przeciwnik Polaka nie zgadza się jednak z decyzją sędziego.

Skomentuj 0

Rębecki wynosi rywala i rzuca nim o matę! "Chińczyk" z góry. Do końca dwie minuty.

Skomentuj 0

Czas na rundę trzecią. Poprzednie zapisane na konto Rębeckiego, więc Golbajew będzie próbował wszystkiego, aby skończyć starcie w ostatniej odsłonie.

Skomentuj 0

Przez cały czas widzimy walkę w parterze i klinczu. Rębecki cały czas w ofensywie, Golbajew natomiast w defensywie.

Skomentuj 0

Polak z góry. Przez cały czas pracuje nad skończeniem rywala w parterze, jednak rywal świetnie ucieka z każdej próby.

Skomentuj 0

Mateusz Rębecki wyciągnął perfekcyjną balachę, jednak Golbajew sprytnie z tej próby ucieka. Koniec rundy pierwszej.

Skomentuj 0

"Chińczyk" z góry przy swoim narożniku. Przez cały czas słucha swoich trenerów i kontroluje rywala w parterze.

Skomentuj 0

Rębecki kopie mocną obrotówką, jednak Golbajew sprowadza Polaka do parteru.

Skomentuj 0

Zaczynamy drugie starcie karty głównej gali FEN 18!

Skomentuj 0

W klatce melduje się już Dmitrij Golbajew. Jego przeciwnikiem będzie Mateusz Rębecki.

Skomentuj 0

W dalszym ciągu czekamy na drugą walkę karty głównej dzisiejszego wieczoru.

Skomentuj 0

Przed nami kilka minut przerwy, a po niej starcie w kategorii lekkiej.

Skomentuj 0

Mateusz Łazowski nie zgadza się z decyzją sędziego o przerwaniu walki. Głośno krzyczy do sędziego i organizatora, że pojedynek nie powinien zostać zastopowany.

Skomentuj 0

Koniec! Nokaut w pierwszej rundzie! Marcin Sianos zwycięzcą walki!

Skomentuj 0

Tu będą ciężkie ciosy! Zaczynamy pierwsze starcie karty głównej.

Skomentuj 0

Wracamy po krótkiej przerwie. Przed nami walka w kategorii ciężkiej. Do klatki wchodzi Mateusz Łazowski.

Skomentuj 0

Przed nami oficjalnie otwarcie gali FEN 18. Prezentowani są zawodnicy karty głównej, których zobaczymy już niedługo.

Skomentuj 0

Igor Michaliszyn wygrywa jednogłośną decyzją sędziów po naprawdę świetnym, toczonym w stójce starciu!

Skomentuj 0

Koniec rundy należy jednak do Michaliszyna. Romanowski prowokuje rywala, jednak zawodnik z Katowic ze spokojem walczy w ostatnich sekundach tego starcia.

Skomentuj 0

Do końca starcia 2 minuty i 30 sekund. Sędziowie będą mieli problem ze wskazaniem zwycięzcy, gdyż każda z rund była bardzo wyrównana.

Skomentuj 0

Żaden z zawodników nie myśli nawet o zejściu do parteru. Przez cały czas oglądamy świetną walkę w stójce.

Skomentuj 0

Świetne starcie. Obaj atakują jednak pojedynczymi kopnięciami i uderzeniami, zdecydowanie brakuje tutaj kombinacji, które mogłyby przyczynić się do zakończenia pojedynku przed czasem.

Skomentuj 0

Koniec pierwszej rundy. Naprawdę ciekawy pojedynek toczony w niewiarygodnym tempie.

Skomentuj 0

Michaliszyn kopie niesamowicie mocno, jednak Romanowski szybko oddaje za każdym razem. Bardzo dobry pojedynek stójkowy!

Skomentuj 0

Zmiana w karcie walk gali FEN 18. Przed nami jeszcze jeden pojedynek karty wstępnej - Igor Michaliszyn vs Tomasz Romanowski.

Skomentuj 0

Aleksandr Khanin (3-0) zwycięża! Dla Wojciecha Janusza (4-4) to już czwarta porażka z rzędu.

Skomentuj 0

Koniec walki. Aleksandr Khanin ma za sobą trzy dobre rundy i prawdopodobnie odniesie trzecie zwycięstwo w swojej karierze. Za moment werdykt sędziów.

Skomentuj 0

Janusz sprowadza przeciwnika, jednak nie jest w stanie utrzymać go na macie. Po chwili Polak znajduje się na plecach, a Khanin z góry kontroluje rywala.

Skomentuj 0

Wojciech Janusz musi skończyć walkę przed czasem, żeby zwyciężyć. Jego rywal wygrał dwie pierwsze rundy, a przed nami już ostatnia odsłona.

Skomentuj 0

Wojciech Janusz przyjmuje coraz więcej ciosów. Aleksandr Khanin będzie chciał skończyć starcie przed czasem.

Skomentuj 0

Kłopoty Polaka. Khanin narzuca tempo w stójce i zadaje coraz więcej ciosów. Janusz odpowiada niskimi kopnięciami, jednak nie robią one większego wrażenia na rywalu.

Skomentuj 0

Mamy minutę przerwy, za chwilę druga runda. Pierwsza wyrównana, obaj zawodnicy wymienili sporo ciosów w stójce.

Skomentuj 0

Wojciech Janusz nie próbuje nawet sprowadzać rywala do parteru. Cały czas próbuje trafić przeciwnika w stójce.

Skomentuj 0

Obaj zawodnicy poszli w mocną wymianę. To starcie obaj będą chcieli zakończyć w stójce!

Skomentuj 0

Wojciech Janusz dołącza do przeciwnika w klatce. Za moment ostatnia walka karty wstępnej.

Skomentuj 0

W klatce melduje się już Alexandr Khanin. Czas na kolejny pojedynek i ostatni w karcie wstępnej gali FEN 18!

Skomentuj 0

Koniec walki! Tomasz Stasiak poddaje rywala w drugiej rundzie i odnosi szóste zawodowe zwycięstwo!

Skomentuj 0

Łukasz Stanek coraz częściej trafiał w stójce, jednak po chwili zostaje sprowadzony do parteru, a rywal przechodzi do dosiadu!

Skomentuj 0

Zaczynamy drugą rundę. Tomasz Stasiak co chwilę próbuje sprowadzić walkę do parteru.

Skomentuj 0

Tomasz Stasiak wygląda na bardzo zmęczonego, a Łukasz Stanek cały czas idzie do przodu. Końcówka rundy zdecydowanie na jego korzyść!

Skomentuj 0

Stanek przez moment w niebezpiecznej pozycji, jednak udaje się mu uciec. Świetna walka!

Skomentuj 0

Łukasz Stanek przez chwilę z góry w parterze, jednak szybko wstaje. Tomasz Stasiak to czarny pas BJJ, dlatego jest on bardzo niebezpieczny na macie.

Skomentuj 0

Łukasz Stanek za moment zamelduje się w klatce. Szybkie tempo gali w Koszalinie, to już czwarty pojedynek.

Skomentuj 0

W drodze do klatki już Tomasz Stasiak! Za moment kolejne starcie.

Skomentuj 0

Wzruszony Adrian Błeszyński po walce opowiada w klatce o mianowaniu przez trenera na purpurowy pas brazylijskiego jiu-jitsu.

Skomentuj 0

Adrian Błeszyński zwycięża! Poddanie duszeniem trójkątnym w pierwszej rundzie!

Skomentuj 0

Tutkowski w pierwszych sekundach w stylu Marcina Helda chciał skręcić się do nogi rywala, jednak Błeszyński skontrował atak rywala i obecnie znajduje się w pozycji bocznej.

Skomentuj 0

W klatce zameldował się już Piotr Tutowski (0-0), za moment dołączy do niego Adrian Błeszyński (3-1).

Skomentuj 0

Obecnie trwa studio telewizyjne, a już za chwilę starcie w kategorii półśredniej pomiędzy Adrianem Błeszyńskim (3-1) a Piotrem Tutkowskim (0-0).

Skomentuj 0

W drugim pojedynku piąte zwycięstwo w karierze odniósł Filip Tomczak (5-1), który już w pierwszej rundzie poddał duszeniem gilotynowym Marka Woroncowa (4-1), dla którego jest to pierwsza porażka w karierze.

Skomentuj 0

W pierwszej walce dzisiejszej gali Mateusz Symoczko (3-0) pokonał jednogłośną decyzją sędziów Piotra Walawskiego (2-2). Starcie odbyło się w kategorii średniej.