Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Rodowicz, Pazura, siostry Godlewskie? KSW szuka rywali dla "Popka" i "Stracha"

Jeden z szefów KSW, Maciej Kawulski, zapytał fanów o potencjalnych przeciwników dla "Popka Monstera" i Tomasza Oświecińskiego. Niektórzy kibice nie potraktowali problemu na poważnie.
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Popek Monster (pierwszy z prawej), walka Popek vs Strachu Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Popek Monster (pierwszy z prawej), walka Popek vs Strachu

Maciej Kawulski kilka dni temu w programie "Klatka po klatce" w WP SportoweFakty.pl odniósł się do spekulacji dotyczących walki rewanżowej "Popka Monstera" z Tomaszem Oświecińskim. Współwłaściciel KSW zdradził, że obaj zawodnicy nie są zainteresowani natychmiastowym rewanżem.

Tymczasem na swoim profilu na Facebooku Kawulski postanowił sprawdzić, co o ewentualnym pojedynku "Popek" vs "Strachu" 2 myślą kibice. - To co rewanż czy macie pomysły na rywali dla tych Panów? - napisał szef polskiej federacji na portalu społecznościowym.


Zdecydowana większość internautów nie chciałby takiego zestawienia w klatce. Niektórzy z nich podeszli do sprawy mało poważnie i w gronie potencjalnych rywali "Popka" i "Stracha" wymieniali nazwiska... sióstr Godlewskich, Maryli Rodowicz czy Cezarego Pazury.

Przypomnijmy, że w walce, która odbyła się na grudniowej gali KSW 41 w Katowicach, górą był Oświeciński, który wygrał przed czasem. - Walka kosztowała mnie bardzo dużo sił. Dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli. Nie wiem, co się stało. Słyszałem, że podobno wygrałem. Zostawiłem wiele serca. Będę się dalej bawić w MMA - mówił po zwycięskim starciu aktor znany z roli roli Marcina "Stracha" Opałki w filmie pt. "Pitbull".

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" # 16: Kawulski o przyszłości "Popka" i Oświecińskiego

Popierasz pomysł zorganizowania walki Popek vs "Strachu" 2?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Facebook/maciej.kawulski

Komentarze (14):

Zobacz więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×