UFC 223 na żywo. Transmisja, stream. Gdzie oglądać walki Kowalkiewicz i Jędrzejczyk?

UFC 223 i walki Karoliny Kowalkiewicz oraz Joanny Jędrzejczyk na żywo pokaże Polsat Sport. Transmisja dostępna będzie w internecie na platformie IPLA.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Karolina Kowalkiewicz Getty Images / Michael Reaves / Na zdjęciu: Karolina Kowalkiewicz
W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się UFC 223. Podczas gali dojdzie między innymi do walk Karolina Kowalkiewicz vs Felice Herrig oraz Joanna Jędrzejczyk vs Rose Namajunas. Przed galą UFC 223 doszło do sporego zamieszania. Efektem zamieszek wywołanych przez Conora McGregora jest odwołanie trzech pojedynków. Khabib Nurmagomedov dopiero kilkanaście godzin przed galą dowiedział się z kim ostatecznie zmierzy się w walce wieczoru. Jego rywalem będzie Al Iaquinta.

Transmisję z gali UFC 223 można oglądać w telewizji Polsat Sport. Początek o godzinie 2:00. Godzinę wcześniej rozpocznie się studio. Galę UFC na żywo oglądać można również w internecie. Stream online udostępni IPLA, ale dostęp do usługi nie jest darmowy.

Walka Karoliny Kowalkiewicz powinna rozpocząć się około godziny 3:30, a Joanny Jędrzejczyk dwie godziny później.

UFC 223 na żywo: Kowalkiewicz - Herrig, Jędrzejczyk - Namajunas / 9.04.2017 godzina 2:00. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: IPLA.

ZOBACZ WIDEO Szpilka, Wach, Ugonoh, Najman i Piątkowska na PGE Narodowym. "To będzie największa gala bokserska w historii Polski"
Czy zamierzasz oglądać transmisję z UFC 223?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×