KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Czołowi polscy zawodnicy na gali ACA 92 w Warszawie

To będzie mocne otwarcie roku MMA w stolicy. Jedna z najsilniejszych organizacji MMA na świecie 16 lutego zorganizuje galę w Warszawie pod nowym logo. Podczas ACA 92 zawalczą czołowi polscy zawodnicy.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Marcin Held Newspix / Fotomag / Na zdjęciu: Marcin Held
Oprócz 14 mocnych sportowo zestawień, organizacja gwarantuje wyrównane i emocjonujące pojedynki o niemałe bonusy. Warto wspomnieć, że tylko podczas ostatniej gali w Moskwie fani zobaczyli aż 10 nokautów, a w sumie 12 z 15 pojedynków zakończyło się przed czasem.

Saidow wraca do klatki

Na Torwarze zobaczymy m.in. Marcina Helda (25-7), który podczas ostatniej gali organizacji swoją koronną skrętówką już w pierwszej rundzie zmusił do poddania byłego mistrza wagi lekkiej organizacji M-1 Global, Musę Chamanajewa. Do klatki wróci również Piotr Strus (13-4), który podczas ACB 89 musiał uznać wyższość mistrza dywizji średniej i przegrał walkę o pas organizacji. Głodny ponownej szansy na mistrzowską walkę, spróbuje oprzeć się rosyjskiej sile i już w lutym zobaczymy go w zestawieniu z równie mocnym zawodnikiem organizacji, Ibragimem Czuzhigajewem (12-5).

Jednym z ciekawszych zawodników na karcie walk ACA 92 jest z pewnością dawno nie widziany w klatce Aslambek Saidow (22-5). Fani MMA w Polsce długo nie mieli okazji oglądać na żywo pojedynków klubowego kolegi Mameda Chalidowa. Ostatni raz w Warszawie Saidow walczył w marcu 2016 roku. Od tego czasu do swojego rekordu dopisał aż 4 mocne zwycięstwa. Na Torwarze jego rywalem będzie Ciro "Bad Boy" Rodriguesem (22-8) z Brazylii.

Natomiast w wadze ciężkiej oprócz pojedynku Daniela Omielańczuka (20-9), który nie walczył w Polsce od 2015 roku, zobaczymy też walkę o pas dywizji z udziałem Karola Celińskiego (16-6). "Cebula" od dwóch lat nie przegrał żadnej walki w organizacji.

Wzmocniona organizacja pod nowym logo

Jedna z najmocniejszych organizacji MMA, która ma na swoim koncie 90 gal na całym świecie, wraca na Torwar pod nowym logo. ACA to gwarancja jeszcze bardziej wyśrubowanego poziomu sportowego, wynikająca z przejęcia przez rosyjskie ACB dwóch innych organizacji: Tech-Krep i WFCA.

- Rośniemy w siłę. Zestawienia, które Polscy kibice MMA zobaczą już w lutym, to najwyższy poziom walk, jaki zaoferowaliśmy Polakom do tej pory. Czołówka z tego kraju zasługuje na godnych, zagranicznych rywali. My możemy to zagwarantować, dlatego wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć MMA na najwyższym poziomie, zapraszam w lutym na Torwar - mówi Bajsangur Edelbijew, przedstawiciel organizacji ACA w Polsce.

Bilety na galę ACA 92 można już zakupić na platformie eventim.pl oraz na stronie internetowej organizacji: www.aca-mma.com.

ZOBACZ WIDEO Omielańczuk z wygraną na DSF 18: "Oceniam się negatywnie za pierwszą rundę"
Czy rozpiska ACA 92 to jedna z najmocniejszych kart walk w historii polskiego MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×