Kokpit Kibice

Zawodnik FEN w KSW. Krzysztof Klaczek rywalem Marcina Wrzoska

Kolejny zawodnik zamienił Fight Exclusive Night na Konfrontację Sztuk Walki. Krzysztof Klaczek (12-5) zmierzy się 23 marca z Marcinem Wrzoskiem (13-5).
Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Krzysztof Klaczek Facebook / MMA Cartel / Na zdjęciu: Krzysztof Klaczek

Jak poinformowało mmarocks.pl, 29-latek podpisał umowę z polskim potentatem i zastąpił w karcie walk gali KSW 47 innego byłego zawodnika FEN, kontuzjowanego Brazylijczyka, Daniela Torresa (7-4).

Krzysztof Klaczek to jeden z najlepszych "piórkowych" w Polsce. W 2018 roku wystąpił podczas wydarzeń spod szyldu Cage Warriors i Fight Exclusive Night, gdzie triumfował i przerwał passę dwóch porażek z rzędu. W grudniu mianowany został na czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu z rąk trenera Joego Moreiry. 

Z kolei Marcin Wrzosek od czterech walk przeplata zwycięstwa porażkami, ale każdy z pojedynków stoczonych przez trenującego w Łodzi zawodnika był niezwykle emocjonujący. Reprezentant Shark Top Team na KSW 46 w grudniu ubiegłego roku stanął naprzeciwko utalentowanego Salahdine'a Parnasse'a, jednak to Francuz okazał się lepszy.

ZOBACZ WIDEO Serie A: Krzysztof Piątek strzelił kolejnego gola. Dał zwycięstwo Milanowi! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Nie jest to pierwszy transfer KSW na krajowym podwórku w ostatnim czasie. W sobotę podczas TFL 16 w Radomiu ogłoszono angaż Huberta Szymajdy i pojedynek z udziałem Cezarego Kęsika

W walce wieczoru KSW 47: The X-Warriors w łódzkiej Atlas Arenie o pas wagi ciężkiej zmierzą się Philip de Fries i Tomasz Narkun. W karcie znalazł się też interesujący pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim.

Czy Klaczek pokona Wrzoska?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
mmarocks.pl

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×