KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Fame MMA 6. Najman vs Piechowiak i "Linkimaster" vs "Zusje". Pierwsze nazwiska gali w Częstochowie

28 marca w Częstochowie odbędzie się gala Fame MMA 6. W walce wieczoru wystąpią Marta "Linkimaster" Linkiewicz i Kamila "Zusje" Smogulecka. Ciekawie zapowiada się też pojedynek Marcina Najmana z Piotrem Piechowiakiem.
Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Marcin Najman Newspix / MARCIN SZYMCZYK/FOTOPYK / / Na zdjęciu: Marcin Najman

"No i się zaczęło! 28 marca, Częstochowa! FAME MMA 6. 8 walk, 9 debiutantów! Musicie tam z nami być!!! Kupujcie bilety" - ogłosiła w mediach społecznościowych polska federacja organizująca gale typu freak fight.

Znane są już też oficjalnie pierwsze nazwiska uczestników Fame MMA 6. Z plakatu zapowiadającego imprezę z Częstochowie wynika, że w pojedynku wieczoru zmierzą się... 22-letnia Marta "Linkimaster" Linkiewicz i 24-letnia Kamila "Zusje" Smogulecka.

Na karcie walk znalazły się też konfrontacje Wojciecha Goli z Marcinem Krasuckim, Marcina Najmana z Piotrem Piechowiakiem i Macieja Rataja z Kasjuszem Życińskim.

ZOBACZ: Fame MMA 6. Marcin Najman wykorzystuje każdy dzień. Nawet w sylwestra trenował >>

"W walce wieczoru zobaczymy zupełnie odmienioną Martę Linkiewicz, która zmierzy się z debiutującą 'Zusje'. Co-main event to długo wyczekiwana walka Wojtka Goli i Rafonixa. Po szybkim i efektownym zwycięstwie do oktagonu powraca Marcin Najman, który na poprzedniej gali przyjął wyzwanie rzucone przez znanego kulturystę Piotra 'Bestię' Piechowiaka. Niepokonany do tej pory 'Don Kasjo' stoczy kolejną walkę - tym razem ze znanym z programu 'Ex Na Plaży' Maciejem Ratajem" - czytamy w zapowiedzi gali.

ZOBACZ: Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 6? Znamy szczegóły. Będzie walczyć Marcin Najman >>

Pozostałe walki zostaną ogłoszone już niebawem. Bilety na Fame MMA 6 można zakupić na oficjalnej stronie federacji. Koszt wejściówki to 70 zł.

ZOBACZ WIDEO: FEN 27. Adam Kowalski poobijany, ale szczęśliwy. "To była wojna, ale byłem na nią przygotowany"

Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (2)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×