MMA. "Ściana gotowa do walki". Robert Burneika prowokuje Marcina Najmana

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Robert Burneika
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Robert Burneika
zdjęcie autora artykułu

"Hardkorowy Koksu" w swojej siłowni przygotował salę do treningów MMA. We wpisie w mediach społecznościowych Litwin nawiązał do Marcina Najmana. "Będzie walka?" - pytają fani.

W tym artykule dowiesz się o:

W siłowni Burneika Sports Gym w Warszawie gotowa już jest sala do treningów MMA. "Hardkorowy Koksu" na swoim instagramowym profilu zamieścił zdjęcie, które okrasił bardzo wymownym komentarzem, a także hasztagami: #gym, #mma, #ksw, #walka, #boks, #sztukiwalki, #fight i #siłownia.

"Ściana gotowa do walki. To trenujemy, jak się odbijać tak jak od Najmana" - napisał Robert Burneika na portalu społecznościowym. Słowa Litwina prawdopodobnie są próbą sprowokowania Marcina Najmana.

"Czyżby szykowała się jakaś walka np. z Najmanem?" - pisze jeden z internautów. "To dla VIP-ów czy dla wszystkich?" - pyta ktoś inny. "Burneika najlepszy" - czytamy w kolejnym komentarzu.

W kwietniu 2012 r., podczas gali MMA Attack 2 w Katowicach, "Koksu" pokonał Najmana. Kulturysta zwyciężył przez poddanie na skutek ciosów pięściami w 32. sekundzie 2. rundy. Był to jego debiut w MMA. Potem Burneika stoczył jeszcze dwie walki w klatce - wygrał z Dawidem Ozdobą i przegrał z "Popkiem" na KSW 39 w 2017 r.

Zobacz: Hardkorowy Koksu żartuje z koronawirusa: "po co panikować i wydawać kasę" Marcin Najman o swojej przyszłości w klatce Fame MMA: "Wróciła mi wiara, że jeszcze kilka lat powalczę"

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (7)
avatar
Otyly Brzuch Wydety
21.03.2020
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
burnejka kaleka brzuch wydelo od sterydow nogi podniesc nie moze sterydy bezplodnym go zrobily adoptowal dziecko....dla mediow popularnosci najman imbbbecius.....zaplacicie im BOJKOT ZENADY.... Czytaj całość
avatar
Otyly Brzuch Wydety
21.03.2020
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
czemu w rynek sterydow nie wkroczy policja kto daje zgode na takie show bez kontroli ta osoba powinna isc siedziec  
avatar
Otyly Brzuch Wydety
21.03.2020
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
CZY KTOS KTO MA MOZG ZAPLACI ZA PAJACOW? BURNEJKA NA STERYDACH NAJMAN TEZZ CZY NIE ROZWIJA TO WIRUSA? GDZIE POLICJA KONTROLUJE STERYDOWY RYNEK....STERYDY OSLABIAJA IMUNOLOGJE ale w polsce Czytaj całość
avatar
Otyly Brzuch Wydety
21.03.2020
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
burnejka kaleka brzuch wydelo od sterydow nogi podniesc nie moze sterydy bezplodnym go zrobily adoptowal dziecko....dla mediow popularnosci najman imbbbecius.....zaplacicie im BOJKOT ZENADY. Czytaj całość
avatar
Omen Nomen
21.03.2020
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
Faktycznie kryzys jak już tylko o kelnerach "artykuły"...