Mała Ania z „Warsaw Shore” w oktagonie? Inni celebryci też wchodzą w świat MMA

Mała Ania, Alan Andersz, Pasut z Abstrachuje oraz Jongmen w oktagonie? EFM SHOW, czyli MMA nowej generacji, prezentuje 4-odcinkowy program rozrywkowy z udziałem tych właśnie celebrytów.

Maciej Gruszczyński
Maciej Gruszczyński
EFM Challenge Show WP SportoweFakty / EFM Challenge Show

Celebryci są kapitanami drużyn i rywalizują o 100 000 złotych w YouTubowym formacie popularnych challenge’y! To przygotowanie pod Galę EFM SHOW, która odbędzie się 9 kwietnia.

Finał rywalizacji walki o 100 000 zł zobaczycie w systemie pay per view na stronie www.efmshow.com już 9 kwietnia od godziny 18.00

Zobaczcie premierę 2# odcinka EFM CHALLENGE SHOW

Freak fighty i mieszanie świata influencerów z MMA przeżywa w Polsce prawdziwy „boom”. Znanych debiutantów w sztukach walki zaprezentuje również EFM SHOW. Zasady są proste. Organizowana 9 kwietnia Gala będzie punktem kulminacyjnym zmagań, które toczą się aktualnie w przestrzeni Youtube’a. Cztery drużyny, dwunastu zawodników i czterech kapitanów znanych z pierwszych stron gazet – takiej rywalizacji jeszcze nie było.

Alan Andersz, EFM Challenge Show Alan Andersz, EFM Challenge Show

Czterema zespołami złożonymi z dwunastu fighterów MMA opiekować się będą kapitanowie. W ich gronie znaleźli się:

- Robert Pasut – 1/3 Abstrachuje, 34-latek, który wziął się za zarządzanie jednym z najważniejszych kanałów na YouTube w Polsce. Słynie z ekstremalnych challengów. Jego ekipa może być więc pewna, że przygotuje ją na wszystko!

- Alan Andersz – ciągle ma łatkę młodego i zdolnego, ale swoje w show biznesie już przeszedł. Doświadczenie plus świetna gra aktorska – jego podopieczni z pewnością będą wyróżniać się w oktagonie!

- Jongmen - nawija szybciej niż całe polskie podwórko rapowe. Coś czujemy, że w bitwie na słowa jego podopieczni nie będą mieli sobie równych. Karierę zaczął krążkiem „Pierwsze uderzenie”. To ono może być najważniejsze w każdej walce jego zespołu!

- Mała Ania – jest mała, ale jak ci przywali, to się zdziwisz. To najlepsza wizytówka ostatniej kapitan EFM SHOW. Jeśli jej grupa będzie walczyć tak skutecznie jak ona wywalczyła sobie miejsce w polskim show biznesie, jesteśmy spokojni, że emocji zapewni wiele!

To ich podopieczni-sportowcy biorą udział w challengach w ramach EFM CHALLENGE SHOW. Za każdy wygrany zdobywają punkty, które...

Robert Pasut, EFM Challenge Show Robert Pasut, EFM Challenge Show

… przybliżą ich do wygrania 100 000 złotych

Walka opiera się na sile czterech żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Podczas czterech odcinków YouTube’owej rywalizacji współcześni wojownicy pod protekcją czterech kapitanów poprawiają swoje wyniki i przygotują się do Gali EFM SHOW, która odbędzie się 9 kwietnia.

Wyzwania sprawdzają, który z nich jest najlepszy. Będą musieli zmierzyć się z wodą, siłą tornada, ognistą pięścią i sprawić, że ziemia im lekką będzie. Ich radość, trudności i drogę do nabrania pewności siebie śledźcie na YouTube EFM SHOW pod nazwą EFM CHALLENGE SHOW.

W każdym odcinku zwycięski team otrzymuje punkty do ogólnej klasyfikacji. Dodatkowo, w social mediach prowadzone jest oddzielne głosowanie publiczności. Dzięki niemu zwycięski team będzie mógł zdobyć dodatkowe punkty. Głosowanie dostępne jest na Instagramie.

EFM Challenge Show EFM Challenge Show

Finał rywalizacji odbędzie się na gali zarówno w formule walk na MMA, jak i finałowych challenge pomiędzy kapitanami drużyn. Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia i transmitowane będzie w systemie PPV. Zwycięska walka zawodnika to dodatkowe punkty dla zespołu. Te zdobyć będą mogli również… kapitanowie. O co rywalizują teamy? Zwycięzcy otrzymają 100 000 zł do podziału!

Jak przebiegają walki? Sprawdźcie Youtube EFM SHOW CHALLENGE

1 odcinek EFM CHALLENGE SHOW

Gala EFM Show 9 kwietnia tylko w PPV

Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej Gali. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Maciej Różański, EFM Challenge Show Maciej Różański, EFM Challenge Show

Czym jest EFM SHOW?

EFM SHOW to gala sportowa MMA, która odbędzie się 9 kwietnia w systemie PPV. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W formule MMA w zestawieniu Super Fight zmierzą się ze sobą giganci sportu - Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. Main eventem będzie natomiast starcie Michał Pasternak vs Maciej Różański. Ponadto, najbardziej „surowe” i kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Cage Box, czyli walki w najmniejszym ringu na świecie do upadłego.

Więcej na stronie www.efmshow.com.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×