KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Monika Goździalska w nowej roli! Poprowadzi 25 czerwca galę BABILON MMA

25 czerwca w Hotelu Mazurkas Monika Goździalska zadebiutuje jako współprowadząca galę Babilon MMA 23 u boku Krzysztofa Skrzypka.
AB
Monika Goździalska poprowadzi galę BABILON MMA! Materiały prasowe / Monika Goździalska poprowadzi galę BABILON MMA!

Monika Goździalska - modelka, celebrytka, rozpoznawalność w show-biznesie przyniósł jej udział w programie "Big Brother” czy „Masterchef”. Obecnie prowadząca celebrycki program "Z pierwszej strony" w Telewizji Superstacja. Słynie z dużego poczucia humoru, dystansu do siebie i show-biznesu, bardzo aktywnie prowadzi swoje social media i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie.

"Ogromnie się cieszę, że dołączyłam do ekipy! Sama uprawiam sport, dlatego jestem pewna, że szybko złapię kontakt z uczestnikami. MMA jest sportem, który bardzo szybko się rozwija, jest coraz więcej kibiców boksu. To emocje na najwyższym poziomie dla wszystkich!" – mówi podekscytowana Monika Goździalska.

Monika Goździalska poprowadzi galę BABILON MMA! Monika Goździalska poprowadzi galę BABILON MMA!

Dla organizacji kierowanej przez Tomasza Babilońskiego i Przemysława Kroka będzie to pierwsza po pandemii impreza z kibicami! W walce wieczoru Filip "Czołg" Stawowy (7-2) spotka się z fińskim weteranem Tonim Valtonenem (30-16) w królewskiej kategorii. Interesująco zapowiadają się także powrót Róży Gumiennej (3-1) po pierwszej porażce w klatce oraz debiut Anity Bekus (3-2).

25 czerwca dojdzie również do dwóch interesujących pojedynków zawodników z identycznymi bilansami walk - 4 do 1 - Kacper Bróździak zmierzy się z Łukaszem Siwcem w kategorii półśredniej (do 77 kg) oraz 2-2-0 Marcin Kalata zmierzy się z Mateuszem Łazowskim w kategorii ciężkiej.

Transmisja gali Babilon MMA 23 na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji ipla.

Monika prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką, miłośniczką fitnessu i zdrowego stylu życia. Krótko mówiąc, kobieta, która inspiruje, ale również szokuje, przede wszystkim swoimi szczerymi do bólu opiniami i wypowiedziami.

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×