Wicemistrzyni Europy przekazuje swój medal na wsparcie WOŚP

Sara Jóźwiak, zawodniczka mieszanych sztuk walki, wystawiła na aukcji wspierającej 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy srebrny medal, który wywalczyła na Mistrzostwach Europy IMMAF 2021.

AB
Wspaniała inicjatywa Sary Jóźwiak @sarenqa, kadrowiczki MMA Polska i wicemistrzyni Europy 2021! Materiały prasowe / Wspaniała inicjatywa Sary Jóźwiak @sarenqa, kadrowiczki MMA Polska i wicemistrzyni Europy 2021!

Sara od lat trenuje sporty walki. Działa też aktywnie w Wojskach Obrony Terytorialnej. Ma na swoim koncie nie tylko sukcesy w MMA, ale również w brazylijskim jiu-jitsu, w którym jest wielokrotną mistrzynią Europy i świata. Sara została także powołana do reprezentacji naszego kraju przez Stowarzyszenie MMA Polska i już pod koniec stycznia zawalczy podczas Mistrzostw Świata organizacji International Mixed Martial Arts Federation.

Wraz z medalem można również wylicytować zaproszenie na trening personalny MMA z Sarą.

Licytację medalu Sary Jóźwiak można znaleźć pod linkiem.

W tym roku zbiórka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowana jest dziecięcej okulistyce. Wielki finał tego wydarzenia odbędzie się 30 stycznia 2022 roku.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×