Armia Fight Night 12

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  /   Jan Ciepłowski (2-0) vs Marcin Maleszewski (3-1) na gali AFN 12 w Gliwicach!
Materiały prasowe / / Jan Ciepłowski (2-0) vs Marcin Maleszewski (3-1) na gali AFN 12 w Gliwicach!
zdjęcie autora artykułu

Jan Ciepłowski (2-0) vs Marcin Maleszewski (3-1) na gali AFN 12 w Gliwicach!

W tym artykule dowiesz się o:

Poznał nazwisko swojego kolejnego rywala Jan Ciepłowski! Przywita w progach Armia Fight Night debiutanta – Marcina Maleszewskiego. Reprezentant Silesian Cage Club oraz Spartan Team Knurów na śląskiej ziemi stanie w szranki z zawodnikiem, za którym jeździ spora rzesza kibiców. Maleszewski debiutował zawodowo na gali Celtic Gladiator z numerem 26, wygrywając wówczas przed czasem z Piotrem Pokorskim. Mickey McCoy również musiał uznać wyższość fightera ze Śląska już w pierwszej rundzie trwania pojedynku na gali EFM 4: Walka o Niepodległość. Dobrą passę dwóch wygranych przerwał Maleszewskiemu Tuomas Gronvall w kwietniu ubiegłego roku na gali EFM Show. Po batalii na pełnym dystansie Polak musiał uznać wyższość swojego rywala. Na zwycięskie tory powrócił jednak w tym samym roku pokonując Rafała Szczerbińskiego w swoim stylu – czyli przed czasem na gali Silesian MMA 4.

Z kolei jego rywal jest pewny siebie, młody, gniewny, przy czym niezwykle mocno zdeterminowany – mowa o reprezentancie Zenith Fit Fabric Łódź – Janie Ciepłowskim. W swoim zawodowym debiucie w maju 2021 na AFN Special Edition po walce na pełnym dystansie pokonał Kamila Korzeniowskiego, a pół roku później już w drugiej minucie pierwszej rundy starcia jego wyższość musiał uznać kapral Jansug Gogia. Zawodnik niesiony niesamowitym wsparciem kibiców trenuje pod okiem Kamila Wilka, a także razem z braćmi Kopera (Bartłomiej i Łukasz). W trakcie przygotowań do AFN z numerem 12 poszerza swoje treningowe horyzonty na macie w Mighty Bulls Gdynia, a także regularnie odwiedza Warszawskie Centrum Atletyki, gdzie konfrontuje swoje umiejętności na mocnych sparingach z bardzo dobrymi zawodnikami. Ciepłowski nie boi się wyzwań i jak sam twierdzi – do każdego rywala przygotowuje się mocniej, niż na sto procent. Szykuje się zatem niezwykle ciekawa konfrontacja!

Znając determinację obu Panów można śmiało stwierdzić, że ta walka rozpali klatkę do czerwoności!

Czy Ciepłowski dopisze sobie trzecie zawodowe zwycięstwo pod sztandarem AFN?

Czy Maleszewski mu na to pozwoli?

O tym przekonamy się 26 lutego!

Bilety dostępne na stronie ticketos.pl

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
zgłoś błądZgłoś błąd w treści
Komentarze (0)