KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Kuchar pokazał swoje nowe auto

Aktualny Wicemistrz Polski w rajdach samochodowych właśnie zaprezentował swoją nową broń, którą będzie walczył o tytuł Mistrza w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Subaru Impreza N14 załogi Tomasz Kuchar/Daniel Dymurski jest już gotowa do startu.
Paweł Świder
Paweł Świder

Rajdowy świat Tomasza Kuchara od ubiegłorocznego Rajdu Orlen przeszedł sporo zmian. Na pierwszy ogień poszedł pilot, którym od grudniowego Rajdu Barbórki został Daniel Dymurski. Następnie, po oficjalnym zakończeniu sezonu i wygaśnięciu umowy z dotychczasowym sponsorem - PlayStation nadszedł czas na nowe firmy wspierające wrocławskiego kierowcę. Nowy team nosi nazwę Statoil-Loctite Rally Team.

Nareszcie doczekaliśmy się prezentacji nowej rajdówki Kuchara. Subaru Impreza N14 na polskich oesach zadebiutowała podczas 44. Rajdu Krakowskiego, jednak żadna z nich nie osiągnęła zadowalającego wyniku: Sebastian Frycz był 20. a Leszek Kuzaj zajął 5. miejsce. Teraz przyszedł czas, aby "wyprowadzić" pozostałe nowe wersje japońskiego auta. Kuchar ma nadzieję, że jego auto będzie dużo sprawniejsze i mniej awaryjne.

Prezentacja Imprezy N14 załogi Kuchar/Dymurski miała miejsce w Centrum Olimpijskim PKOL. Zawodnicy mówili, że to maszyna o ogromnym potencjale, który przy odpowiedniej załodze i ustawieniu potrafi osiągać bardzo dobre wyniki. Podkreślali, że to auto do walki o Mistrzostwo Polski i zrobią wszystko, aby na koniec sezonu być jak najwyżej w stawce.

Impreza N14 zespołu Statoil-Loctite Rally Team po raz pierwszy pojawi się na Rajdzie Elmot- Remy w dniach 9-10 maja. Do tego czasu zespół będzie testował i odpowiednio przygotowywał do startu. Dobre ustawienie może być kluczem do sukcesu na dziurawych odcinkach specjalnych.

Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×