Mundial 2018. Polska - Kolumbia: dzień z Biało-Czerwonymi NA ŻYWO

Skład reprezentacji Polski!

Wojciech Szczęsny – Łukasz Piszczek, Jan Bednarek, Michał Pazdan – Bartosz Bereszyński, Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski, Piotr Zieliński, Maciej Rybus – Dawid Kownacki, Robert Lewandowski

Skomentuj 2
  • Poldiszon Zgłoś komentarz
    Mniej cofania piłek do bramkarza, jeżeli jesteśmy przy piłce to do przodu z nią !! Lepiej stracić szanse na strzelenie bramki w ataku, niż stracić piłkę na swojej połowie oddając
    Czytaj całość
    szanse przeciwnikowi.. Wierzę w Was do końca, jeden mecz można wybaczyć. W przypadku porażki z Kolumbią, chcę widzieć SERCE ZOSTAWIONE NA BOISKU - TYLKO TYLE.. NAWET JEŚLI WYNIK NAS WYRZUCI - ZOSTAWCIE COŚ PO SOBIE !!! --------------- JAAAZDA PO MARZENIA !!! ---------------
    • DONALD2000 Zgłoś komentarz
      co to za sklad?

Pełno kibiców w żółtych koszulkach na trybunach. Polska postara się o komplet punktów w ulu.

Skomentuj 0

Najbardziej znani napastnicy obu reprezentacji czekają na swojego pierwszego gola w Rosji. Dotychczas obaj z dwoma strzałami na koncie, żadnym do sieci.

Skomentuj 0

Na murawie coraz intensywniejsza rozgrzewka. Kilku podopiecznych Adama Nawałki staje przed dużą szansą zaprezentowania się w jenym z najważniejszych meczów tej dekady.

Skomentuj 0

1,5 miliona bez dostawianych trybun. Polacy na pewno w mniejszości, oby byli jednak słyszalni przez naszych reprezentantów.

Skomentuj 1
      • Vivat Unia i Tarnów Zgłoś komentarz
        Z tymi milionami Kolumbijczyków Pan Kołodziejczyk dowalił jak dzik w sosnę, aż gruszki pospadały.
      • Japonia i Senegal nie zamknęły bohaterom meczu wieczoru drogi nawet do zwycięstwa w grupie.

Mundial 2018: Japonia - Senegal: zobacz skrót meczu (TVP Sport)

Skomentuj 0

Zawodnicy przygotowują się do spotkania, a na trybunach blisko połowa miejsc jest już zajęta przez publiczność.

Skomentuj 2

Skoncentrowani Polacy na rozgrzewce, na razie nie poruszają się specjalnie intensywnie. W trudnych warunkach atmosferycznych warto oszczędzić każdy procent energii.

Skomentuj 1
        • 5teel Zgłoś komentarz
          Szybko w dupk...i do Domu jeśli zagrają jak z Senegalem niemają czego nawet szukać obym się mylił...

Teraz tylko pytanie, czy w tym szaleństwie będzie metoda. Zdania kibiców są, jak to często bywa, podzielone.

Skomentuj 0

Kamil Grosicki oraz Jakub Błaszczykowski, dotychczas kluczowe ogniwa w drugiej linii reprezentacji Polski, rozpoczną dziś na ławce rezerwowych.

Skomentuj 2
          • Sebol Kargul Zgłoś komentarz
            Jak rozumem ruszycie to trener bardzo dobrze zrobił Grosika i błaszczykowskiego na ławe dając.. Grosik w drugiej połowie wejdzie na podmeczonych kolumbijczyków a swoją szybkośćia da
            kilka dobrych ataków . Kuba tez wejdzie bardziej na przytrzymanie piłki bo tak jak on nikt nie potrafi przy naszym prowadzeniu
            • fanpl Zgłoś komentarz

Rozpoczyna się rozgrzewka w Kazaniu. Na stadionie gromadzą się kibice. Część z nich może być zaskoczona małą rewolucja dokonaną przez selekcjonera reprezentacji Polski.

Skomentuj 0
              Skomentuj 0

Do podstawowego składu Kolumbii powrócił James Rodriguez, który w poprzednim spotkaniu z Japonią był wyłącznie zmiennikiem. Z przodu Radamel Falcao, a na skrzydle zamierza nękać Polaków błyskotliwy Juan Cuadrado.

Skomentuj 0

Tak samo jak Bayern również Juventus ma swój duet w nadchodzącym wielkimi krokami pojedynku.

Skomentuj 0

Godzina do meczu Biało-Czerwonych! Wiadomo już, że ewentualna porażka wyeliminuje Polaków z turnieju po dwóch występach. Zobaczmy sytuację w grupie.

Skomentuj 0

Tak relacjonujemy całkiem interesujące starcie Japończyków z Senegalczykami.

Skomentuj 0

Tak padła ostatnia bramka, która zdecydowała o remisie.

Mundial 2018. Japonia - Senegal: gol Hondy na 2:2 (TVP Sport)

Skomentuj 0

Ostatni gwizdek w pojedynku Japonii z Senegalem. Drużyna Aliou Cisse wychodziła dwukrotnie na prowadzenie, ale nie potrafiła utrzymać przewagi do końca. Stanęło na wyniku 2:2 i obie drużyny będą na miejscach premiowanych awansem przed ostatnią kolejką.

Skomentuj 0

Więcej o wyborach dokonanych przed meczem z Kolumbią przez Adama Nawałkę!

Skomentuj 2

Tak Senegal odzyskał prowadzenie, którym nie nacieszył się długo. W meczu Japonii z pogromcą Polaków jest 2:2.

Mundial 2018. Japonia - Senegal: gol Wague na 1:2 (TVP Sport)

Skomentuj 0

Na środku jezdni. Też można.

Skomentuj 0

Keisuke Honda na murawie i jest bramka na 2:2! Japonia po raz drugi w tym meczu doprowadza do remisu. Ponownie nie było wiadomo, co wyprawia golkiper, za co były zawodnik Milanu potrafił wymierzyć mu karę.

Skomentuj 0

Reprezentanci Polski na zapoznaniu z boiskiem. Trenowali już na nim dzień przed meczem.

Skomentuj 0

Senegal odzyskał prowadzenie w 71. minucie! Moussa Wague wpadł w pole karne z wysoką prędkością, zgubił Yuto Nagatomo i huknął z kilkunastu metrów prosto do siatki. Jest powtórka wyniku z meczu z Polakami i drużyna z Afryki musi przypilnować przewagi już tylko przez kilkanaście minut.

Skomentuj 1
              • Andreas Hendzel Zgłoś komentarz
                Nawałka niech pakuje ludzi i do domu. Koniec pieśni o Hetmanach .

Plus dla kibiców, oby również zasłużyli na niego piłkarze.

Skomentuj 0

Mineła godzina w pojedynku w polskiej grupie. W kwadransie po przerwie nie zmienił się wynik 1:1. Nawet jeżeli nasi piłkarze nie obserwują tego rezultatu, to sztab szkoleniowy na pewno ma wszystko pod kontrolą.

Skomentuj 0

W tramwaju jest tłok, w autobusie jest tłok. Kolumbijczycy na stadion jadą...

Skomentuj 0

I czego się dowiedział wielokrotny uczestnik mistrzostw świata?

Skomentuj 0

Na ulicach polskich miast słychać od czasu do czasu klaksony, widać fanów zmierzających do stref kibica.

Skomentuj 0

Tymczasem do meczu dwie godziny!

Skomentuj 0

W ogródku obok stadionu raczą się napojami Kolumbijczycy, ale widać również kibiców w biało-czerwonych barwach.

Skomentuj 0

Rosjanie dotychczas skuteczni w mistrzostwach świata. Oby nie w typowaniach.

Skomentuj 0

Nie da się pomylić meczu. Z daleka widać, które reprezentacje zagrają o życie w Kazaniu.

Skomentuj 0

Tak padła dotychczas ostatnia bramka w meczu Japonii z Senegalem.

Mundial 2018. Japonia - Senegal: gol Inuiego na 1:1 (TVP Sport)

Skomentuj 0

Po pierwszej połowie Japonia remisuje 1:1 z Senegalem. W wirtualnej tabeli obie reprezentacje mają po cztery punkty i jeszcze nie są pewne awansu. Na rozstrzygnięcie swojego meczu mają jeszcze 45 minut. Na razie przerwa.

Skomentuj 1
                • sportowywariat Zgłoś komentarz
                  i co niby gra ten senegal ten mecz pokazuje ze grają to samo autobus w polu karnym i niesamowite szczęście przy bramkach ,nasi mieli słaby dzień tak jak z Danią i nie martwię sie o nich
                  to im doda tylko skrzydeł i będą jeszcze lepiej grali .co do Senegalu mam nadzieje ze limit szczęścia sie już wyczerpał !!!

Wszystko jasne. Nieco ponad dwie godziny do rozpoczęcia pojedynku.

Skomentuj 0

Rozśpiewani, a niektórzy Kolumbijczycy w kamuflażu.

Skomentuj 0

Japonia na 1:1 w 34. minucie! Yuto Nagatomo opanował piłkę w polu karnym przeciwnika i oddał ją Takashi Inuiemu. Autor gola wymanewrował bez problemu defensora i przymierzył w narożnik bramki Senegalu. Pogromca Polaków musi zapomnieć o swoim prowadzeniu.

Skomentuj 0

Kolumbijczycy w drodze na stadion. Rozśpiewani i zaopatrzeni w flagi.

Skomentuj 0

Japonia przeszła do ataku pozycyjnego, a Senegal przyjmuje ją na własnej połowie podobnie jak robił to w spotkaniu z Polską. Po 30 minutach prowadzi 1:0 pogromca Biało-Czerwonych.

Skomentuj 1
                  • Andrzej Dudzik Zgłoś komentarz
                    Tegoroczni debiutanci muszą pakować walizki i odłożyć marzenia o wyjściu z grupy na kolejne turnieje, mecz Japonia -Senegal pokazał ,że jesteśmy najsłabszą drużyną w tej grupie .

Kolumbijczycy są i będą dziś głośno. Mecz z Polakami to dla nich ostatnia szansa na zawojowanie mistrzostw świata.

Skomentuj 1

Japonia przegrywa 0:1 z Senegalem i atakuje bardziej na słowo honoru, bo efektów żadnych nie widać. Po 20 minutach zero strzałów zespołu z dalekiego wschodu.

Skomentuj 0

W upalnych warunkach przyjdzie rywalizować Polakom i Kolumbijczykom.

Skomentuj 1
                    • Mariusz4447 Zgłoś komentarz
                      Jaki :)?? Fajnie jakby chłopaki znowu się rozstrzelali :) Tylko teraz niech zbombardują bramkę Kolumbijczyków:)

Senegal na prowadzeniu w 11. minucie! Ponownie strzelił gola z dużą dozą szczęścia. Po uderzeniu Youssoufa Sabaly'ego bramkarz Japonii powinien złapać piłkę, tymczasem wykonał przedziwne piąstkowanie prosto w nogi Sadio Mane. Gwiazda Liverpool FC nie musiała się specjalnie wysilać, żeby wepchnąć piłkę do siatki.

Skomentuj 1

Po 10 minutach w meczu Japonii z Senegalem jest bezbramkowo. Kilka dobrze rokujących dośrodkowań, ale tylko jedno z nich poskutkowało strzałem. Na dodatek niecelnym.

Skomentuj 0

Oficjalny skład reprezentacji Polski będzie znany około godziny 18.30. Tych zawodników raczej nie zabraknie w jedenastkach.

Skomentuj 0

Skomentuj 0
                      Skomentuj 1
                      • Artur Kierpiec Zgłoś komentarz
                        Ile przed meczem możemy sie spodziewać składu na mecz Polaków?

Po pokonaniu Polaków kibice i piłkarze z Senegalu mogli uwierzyć w siebie.

Skomentuj 0

Harry Kane zadowolony po swoim występie. Trudno się dziwić. Ciekawe, komu będzie najbardziej do śmiechu po meczu Japonii z Senegalem, który rozpocznie się lada moment.

Skomentuj 0

W rankingu strzelców mistrzostw świata nie prowadzi już Cristiano Ronaldo. Nie jest liderem również Romelu Lukaku. Obu wyprzedził w niedzielę Harry Kane. Kapitan reprezentacji Anglii nie był wiodącym zawodnikiem podczas mistrzostw Europy we Francji. Minęły dwa lata i błyszczy, daje nadzieję Wyspiarzom na zadowalający występ w Rosji.

Skomentuj 1

Szatnia przygotowana na przyjazd reprezentantów Polski. Za około dwie godziny można się ich spodziewać na stadionie.

Skomentuj 0

Jakieś przeczucia, typowania, nadzieje?

Skomentuj 1

Japonia zmierzyła się z Senegalem w 2003 roku. Było to nieco ponad rok po bardzo udanym dla zespołu z Afryki mundialu w Azji. W towarzyskim spotkaniu z przeciwnikiem z Kraju Kwitnącej Wiśni wygrał 1:0. Powtórka takiego wyniku marzy się Senegalczykom. Pierwszy gwizdek o godzinie 17.

Skomentuj 0

Za nami jedno niedzielne spotkanie. Czego jak czego, ale goli w nim nie brakowało.

Mundial 2018. Anglia - Panama: zobacz skrót spotkania (TVP Sport)

Skomentuj 0

I to jest właśnie wyjazd z prawdziwego zdarzenia.

Skomentuj 0

Jerzy Kryszak z umiarkowanym optymizmem przed meczem Polaków.

Skomentuj 2

Na takie jedenastki podstawili selekcjonerzy Japonii i Senegalu.

Skomentuj 0

Ekipa byłych zawodników Ekstraklasy jeszcze nie zwątpiła w sukces Biało-Czerwonych. W Karabachu Agdam spotkali się Jakub Rzeźniczak, Donald Guerrier oraz Dani Quintana.

Skomentuj 0

O godzinie 17 rozpocznie się pojedynek drużyn zadowolonych i uskrzydlonych. Reprezentacja lepsza w meczu Senegalu z Japonią będzie mogła śmiało budować formę przed fazą pucharową. Rozstrzygnięcie jest istotne również dla Polaków i Kolumbijczyków, którzy zmierzą się w wieczornym spotkaniu.

Skomentuj 0

Anglicy nie tylko ze swoim "prywatnym" rekordem, ale również z najlepszym osiągnięciem w historii mundiali. 6:1 - to robi wrażenie.

Skomentuj 0

Przed meczem Anglików z Belgami, na zakończenie rywalizacji w grupie, reprezentacje mają identyczny bilans bramek. W tej sytuacji, jeżeli drużyny ze sobą zremisują, o kolejności będą decydować kartki.

Skomentuj 0

Odliczania ciąg dalszy: do meczu Polaków z Kolumbią pozostały 4 godziny.

Reprezentacja Polski Reprezentacja Polski
                        Skomentuj 0

Ostatecznie Anglicy pokonali Panamę 6:1, odnosząc swoje drugie zwycięstwo w trakcie Mundialu 2018:

Skomentuj 0

Panama zdobyła bramkę w starciu z Anglią i przegrywa 1:6.

Skomentuj 1
                        • Maciej Stoinski Zgłoś komentarz
                          Na kazaniu też dzisiaj bylo szalenstwo starzy byli w kosciele to mowili !

Po raz ostatni Polska zmierzyła się z Kolumbią 30 maja 2006 roku w Chorzowie i wówczas przegrała 1:2. Jedynego gola dla Polaków strzelił wówczas Ireneusz Jeleń.

Skomentuj 0

Mundial 2018. Polska - Kolumbia. Nadzieja w Lewandowskim. "Z Senegalem za dużo nie zrobił":

Skomentuj 0

Granit Xhaka i Xherdan Shaqiri z reprezentacji Szwajcarii mogą zostać zawieszeni na dwa spotkania MŚ 2018. To konsekwencja gestu "Albańskiego Orła" podczas meczu z Serbami (2:1).

Skomentuj 0

Harry Kane trafił już 3-krotnie do bramki Panamy i wysunął się na czoło klasyfikacji najlepszych strzelców MŚ w Rosji. Anglik ma już na swoim koncie 5 goli.

Skomentuj 0

Mistrzostwa świata w Rosji to dziesiąty duży turniej Polaków w dziejach. Drugie mecze w naszym wykonaniu układały się bardzo różnie, ale najnowsza historia nie daje wielkich nadziei, bo ostatnie zwycięstwo odnieśliśmy 32 lata temu.

Skomentuj 0

Mundial 2018. Polska - Kolumbia. Rywali trzeba się obawiać. Ich skład robi wrażenie:

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Do meczu Polska - Kolumbia w Kazaniu pozostało niespełna 5 godzin.

Skomentuj 0

Mundial 2018. Polska - Kolumbia. Pogoda może pomóc Polakom. Warunki jak w bazie treningowej:

Skomentuj 0

Kadrowicze po spotkaniu z Senegalem (1:2) przeprowadzili rozmowę we własnym gronie. Przyczyny porażki są już podobno wyjaśnione:

Skomentuj 0

Trudno uwierzyć, ale kilka lat temu trenerzy Zawiszy Bydgoszcz uznali, że jest za słaby do poważnej piłki i wysłali go do IV-ligowego Gąbina. A w niedzielę oczy całego świata będą zwrócone na Jacka Góralskiego, który ma zagrać z Kolumbią.

Skomentuj 0

Po pierwszej połowie spotkania Anglia prowadzi z Panamą aż...5:0 (--->>> relacja LIVE).

Mundial 2018. Anglia - Panama: piękny gol Johna Stonesa na 1:0 (TVP Sport)

Skomentuj 0

- Drużyna jest dobrze przygotowana do tego turnieju - przekonuje przed spotkaniem z Kolumbią trener reprezentacji Polski, Adam Nawałka.

Skomentuj 0

Treningowe popisy Łukasza Piszczka:

Skomentuj 0

Mundial 2018. Polska - Kolumbia. Kamil Glik niepewny występu. "Rywale będą wiedzieć o jego problemach":

Skomentuj 0

- Zdajemy sobie sprawę, że kiedy wychodzisz na mecz, możesz go przegrać, zremisować lub wygrać. My przegraliśmy z Senegalem, ale wyciągnęliśmy wnioski i zresetowaliśmy się. Chcemy podejść do tego spotkania z myślą o trzech punktach - zapewnił Grzegorz Krychowiak.

Skomentuj 0

- Dla Roberta Lewandowskiego mundial w Rosji jest pierwszym i być może ostatnim w życiu. Dlatego szkoda, by zmarnował swoją szansę na historyczne osiągnięcie - twierdzi Marek Wawrzynowski z WP SportoweFakty.

Czy Robert Lewandowski strzeli co najmniej 1 gola w starciu z Kolumbią?

Skomentuj 0
                          Skomentuj 0

Mundial 2018. Polska - Kolumbia. Problem z podróżami Polaków. Rywale zaplanowali to lepiej:

Skomentuj 0

- To jest ten dzień! Biegniemy po zwycięstwo - zapowiada Kamil Glik.

Skomentuj 0

- Mecz jak finał, wojna o przetrwanie - tak niedzielny mecz Polska - Kolumbia zapowiadają kolumbijskie media. - Wygrana lub śmierć - piszą dziennikarze z Ameryki Południowej.

Skomentuj 0

Mundial 2018. Polska - Kolumbia. Nasza tajna broń na mecz. "Nie powinniśmy atakować na hura":

Skomentuj 0

- Na jego miejscu wielu by się załamało - mówi jego menadżer oraz przyjaciel Tomasz Magdziarz. Jan Bednarek był pewniakiem do gry z Senegalem, a jednak usiadł na ławce. W niedzielę z Kolumbią spełni już swoje marzenia.

Skomentuj 0

W niedzielny wieczór na trybunach Kazań Areny przewagę będą mieli kolumbijscy kibice.

Skomentuj 0

Po inauguracyjnej porażce z Senegalem (1:2), mecz z Kolumbią stał się dla reprezentacji Polski kluczowy w kwestii walki o awans do 1/8 finału. Scenariuszy jest jednak bardzo wiele i w niedzielę wcale nie musimy poznać najważniejszych odpowiedzi.

Skomentuj 0

Kolumbia jest faworytem angielskich bukmacherów w niedzielnym meczu z Polską na mistrzostwach świata w Rosji. Stawiając złotówkę na Polaków można wygrać trzy.

Skomentuj 0

Przypuszczalny wyjściowy skład Polaków na mecz z Kolumbią według WP SportoweFakty:

Szczęsny - Bereszyński, Bednarek, Pazdan, Jędrzejczyk, Rybus - Góralski, Krychowiak, Kownacki, Zieliński - Lewandowski.

Czy Jacek Góralski zagra od początku spotkania z Kolumbią? Czy Jacek Góralski zagra od początku spotkania z Kolumbią?
                          Skomentuj 0

Skomentuj 0

O godzinie 14:00 rozpocznie się pierwszy niedzielny mecz MŚ 2018 Anglia - Panama (--->>> relacja LIVE).

Skomentuj 0

Mundial 2018. Polska - Kolumbia. Michał Kołodziejczyk: Od tego meczu zależy los całego pokolenia:

Skomentuj 0

- Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - bądźcie z nami, potrzebujemy was jak zawsze - obwieścił Kamil Grosicki.

Skomentuj 0

Tak prezentuje się Kazań Arena, na której odbędzie się mecz Polska - Kolumbia:

Skomentuj 0

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Polska - Kolumbia?

Skomentuj 0

- Dziś o 20 w Kazaniu najważniejszy mecz pokolenia, które zawsze chciało więcej. Z Kolumbią liczy się tylko zwycięstwo - pisze prosto z Kazania redaktor naczelny WP SportoweFakty, Michał Kołodziejczyk.

Skomentuj 0

Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z 11. dnia Mundialu 2018. O godzinie 20:00 Polacy zagrają z Kolumbią, a wcześniej Anglia zmierzy się z Panamą (godz. 14:00), zaś Japonia z Senegalem (godz. 17:00).