21 cze 2018 17:00
Francja - Peru
Zakończony
komentarz

Koniec meczu. Francja pokonała Peru 1:0 i zameldowała się w 1/8 finału Mundialu 2018!

90+2

Blaise Matuidi strzelił bardzo niecelnie z dystansu na bramkę Peru.

8
5
11
5
7
90

Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry 4 minuty.

14
6
4
6
5
89

Francja. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Steven N'Zonzi.

15
8
6
7
6
88

Paolo Guerrero uderzył celnie z rzutu wolnego. Piłkę pewnie złapał Hugo Lloris.

14
7
4
4
5
86

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba, który sfaulował rywala.

13
5
4
5
4
84

Paul Pogba bezpardonowo potraktował rywala i od rzutu wolnego grę rozpoczęli Peruwiańczycy.

8
6
2
8
4
82

Peru. Schodzi: Christian Cueva. Wchodzi: Raul Ruidiaz.

6
5
5
7
4
81

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pedro Aquino.

79

Paolo Guerrero znalazł się na pozycji spalonej.

5
3
4
1
2
77

Reprezentanci Peru nie zwalniają tempa i to oni dyktują na razie warunki gry.

74

Jefferson Farfan uderzył z powietrza tylko w boczną siatkę bramki kadry Francji. Było blisko trafienia dla zespołu z Peru.

8
4
2
1
3
72

Z kolejną ofensywną akcją ruszyła peruwiańska drużyna. Francja umiejętnie przesuwa się w defensywie.

5
3
4
69

Samuel Umtiti zagrał skutecznie w obronie i będzie rzut rożny dla Peru. Peruwiańczycy nieudanie rozegrali ten korner.

7
4
3
1
1
68

Luis Advincula uderzył sprzed pola karnego minimalnie niecelnie na francuską bramkę.

9
2
2
1
2
67

Trójkolorowi oddali inicjatywę rywalowi, jakby czekali na okazję do szybkiej kontry.

7
2
4
1
3
65

Za mocne zagranie do Oliviera Girouda i tym razem futbolówkę przechwycił Pedro Gallese.

8
5
3
2
1
63

Piłkę po zagraniu rywala wyłapał Hugo Lloris i spokojnie rozpoczął akcję francuskiej ekipy.

10
4
3
2
2
61

Coraz groźniej atakuje reprezentacja Peru, która ambitnie walczy o swojego pierwszego gola na Mundialu 2018. Po chwili Andre Carrillo uderzył niecelnie z dystansu.

7
4
5
1
2
58

Szarżował na prawym skrzydle Andre Carrillo, ale niedokładnie dośrodkował w "szesnastkę" przeciwnika.

4
4
3
2
3
57

Kylian Mbappe Lottin wykonywał rzut rożny, a Peruwiańczycy zdołali wybić piłkę z własnego pola karnego.

4
2
2
2
1
55

Ostro rywala faulował Andre Carrillo, ale upiekło mu się, bo nie otrzymał żółtej kartki.

4
1
1
1
2
53

Faulowany był Lucas Hernandez i Francja będzie miała rzut wolny na połowie Peru.

5
1
1
1
1
51

Świetnie z dystansu uderzył Pedro Aquino! Piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką i wyszła poza linię boczną boiska.

5
3
4
6
11
49

Na razie Samuel Umtiti opuszcza boisko w asyście służb medycznych.

4
3
2
4
2
47

W starciu z rywalem ucierpiał Samuel Umtiti, który zwija się z bólu i będzie potrzebował pomocy medycznej.