Zobacz drużynę
Korea Płd.
57' Young-Gwon Kim 63' Yong Lee 72' Seung-Woo Lee 80' Woo-Young Jung 90+3' Heung-Min Son
Meksyk
26' Carlos Vela 66' Javier Hernandez
1:2

Skończyło się na golu kontaktowym Korei Południowej. Komplet punktów dla Meksyku.

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Jae-Sung Lee.

Błysk gwiazdora reprezentacji Korei Południowej. Heung-Min Son miał dużo miejsca przed polem karnym przeciwnika, więc ułożył sobie futbolówkę na lewej stopie i huknął z dystansu w sam narożnik bramki Meksyku!

Momentami aż żenują nieustannie faule Korei Południowej. To nie przypadek. Robi to w drugim meczu z rzędu.

Doliczone minimum pięć minut do regulaminowego czasu.

Javier Hernandez - jeden z bohaterów spotkania.

Heung-Min Son próbował zdobyć gola kontaktowego po indywidualnym ataku. Zakończył go jednak niecelnym strzałem, po którym pozostało z grymasem wypisanym na twarzy spojrzeć w niebo.

Mniejsza liczba ciekawych akcji nie przeszkadza publiczności w zabawie. Na trybunach trwa już fiesta z okazji drugiego zwycięstwa Meksyku w mistrzostwach świata.

Pięć minut do końca regulaminowego czasu. W ostatnim okresie spotkania kolejne brzydkie przewinienia Koreańczyków, które odbierają Meksykanom ochotę do finezyjnego grania.

Korea Płd.. Schodzi: Min-Woo Kim. Wchodzi: Chul Hong.

Żółtą kartkę otrzymał Woo-Young Jung za uderzenie łokciem Javiera Hernandeza.

Meksyk. Schodzi: Carlos Vela. Wchodzi: Giovani dos Santos.

Guillermo Ochoa wybrał się na wycieczkę w stylu Wojciecha Szczęsnego. Koreańczycy nie byli go w stanie ukarać golem za niefrasobliwość, po czym ukarali go faulem.

Javier Hernandez doczekał się swojego jubileuszowego gola.

Milorad Mazić stracił cierpliwość wobec notorycznie faulujących w drugim meczu z rzędu Koreańczyków. Ich występ w mistrzostwach świata przebiega pod znakiem nieczystej walki.

Żółtą kartkę otrzymał Seung-Woo Lee za faul na Miguelu Layunie.

Meksyk. Schodzi: Hirving Lozano. Wchodzi: Jesus Corona.

Hee-Chan Hwang nie mógł zaskoczyć bramkarza Meksyku swoim uderzeniem zza pola karnego. Guillermo Ochoa położył się na murawie i jeszcze przez sekundę czekał zanim doleciała do niego piłka.

Meksyk. Schodzi: Andres Guardado. Wchodzi: Rafael Marquez.

Gol! Strzelił Javier Hernandez. Asystował mu Hirving Lozano.

Meksykanie zabrali piłkę przeciwnikom w centrum boiska i przeprowadzili zabójczy kontratak. Hirving Lozano zrewanżował się Javierowi Hernandezowi za asystę z meczu z Niemcami. Chicharito ze stoickim spokojem położył sobie defensora w polu karnym i pokonał płaskim strzałem bramkarza. To 50. gol Javiera Hernandeza w reprezentacji Meksyku.

Korea Płd.. Schodzi: Se-Jong Ju. Wchodzi: Seung-Woo Lee.

Żółtą kartkę otrzymał Yong Lee za kopnięcie w kostkę Hirvinga Lozano.

Carlos Salcedo ustawił się idealnie we własnym polu karnym i zablokował mocne uderzenie Koreańczyka z kilkunastu metrów. Guillermo Ochoa mógłby mieć problem z obronieniem niebezpiecznej próby.

Kwadrans po przerwie za kibicami. Ucieka czas Koreańczykom. Starają się atakować, jednak większość z ich akcji nie sprawia problemu Meksykanom.

Żółtą kartkę otrzymał Young-Gwon Kim za przerwanie faulem ataku Carlosa Veli.

Ponad 43 tysięce kibiców na trybunach.

Koreańczycy jak faulowali tak nadal faulują. Andres Guardado dośrodkował z rzutu wolnego prosto w rękawice Hyeon-Woo Jo. Wykazał się również Guillermo Ochoa po mocnym strzale.

Domagali się rzutu karnego Koreańczycy, a dostali jedynie rzut rożny. Po jego krótkim rozegraniu strzał po ziemi prosto do koszyczka dobrze ustawionego Guillermo Ochoy.

Drugie w tym meczu uderzenie Hirvinga Lozano i ponownie futbolówka przeleciała ponad bramką Hyeon-Woo Jo. Poprawiał również z dystansu Javier Hernandez z identycznym skutkiem.

Miguel Layun wpadł między kilku przeciwników z Korei Południowej, gdzie zadziałała na niego siła złego na jednego. Tylko wrzut z autu dla reprezentacji Meksyku.

Korea Południowa z nowymi pomysłami na wyrównanie. Długo trwała narada selekcjonera ze współpracownikami, a czy ich koncepcja wypali, pokaże czas.

Gra wznowiona po przerwie.

Pierwsza połowa w liczbach.

Czy Korea Płd. wyrówna po przerwie?

Meksyk ma czego bronić po powrocie z szatni.

Meksyk na prowadzeniu po pierwszej połowie.

Doliczona minuta.

Mocniej zapachniało drugim golem Meksyku niż wyrównaniem. Ożywił publiczność indywidualnym atakiem Hirving Lozano. Po wymanewrowaniu defensora i rajdzie w pole karne młodzian huknął nieco za wysoko z kilkunastu metrów.

Ostatnie szanse Koreańczyków na wyrównanie przed końcowym gwizdkiem w pierwszej połowie.

Nie pierwsza w tym spotkaniu szarża Heung-Min Sona. Jego przyjęcie pozostawiało trochę do życzenia i dzięki temu Guillermo Ochoa miał łatwiejsze zadanie w pojedynku.

Meksyk pilnuje swojego prowadzenia.

Nie udało się Meksykanom oddać strzału po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Piłka szybko wróciła jednak w ich posiadanie. Mają blisko 75 procent jej posiadania.

Przerwa w grze była spowodowana urazem Koreańczyka. Yong Lee nie zamierza opuszczać boiska i za moment będzie ponownie pilnować prawego skrzydła.

Tak trafił do bramki Carlos Vela.

Heung-Min Son próbował wyrównać strzałem z rzutu wolnego z 25. metra. Guillermo Ochoa nie musiał interweniować, ponieważ gwiazdor koreańskiego futbolu spudłował.

Kontrola meczu w wykonaniu Meksyku po zmianie wyniku. Drużyna Juana Carlosa Osorio wpuściła Koreańczyka we własne pole karne zaledwie na sekundę.

Korea Południowa straciła drugiego gola z rzutu karnego w mistrzostwach świata. Brakowało metra, a straciłaby kolejnego z ruchomej piłki. Carlos Vela chybił z kilkunastu metrów po składnej akcji swojego zespołu.

Gol! Strzelił Carlos Vela.

Pewne uderzenie z rzutu karnego do bramki po uprzednim zmyleniu golkipera i Meksyk wyszedł na prowadzenie! Idą El Tri po drugie zwycięstwo w mistrzostwach świata.

Rzut karny dla Meksyku. Hyun-Soo Jang poszedł nierozsądnie na wślizgu i dotknął piłkę ręką po wstrzeleniu Andresa Guardado. Wielka szansa na gola dla El Tri.

Koreańczycy poradzili sobie z zatrzymaniem leniwego ataku El Tri i natychmiast przeszli z fazy obrony do ofensywy. Akcja Azjatów zakończyła się dwoma strzałami Heung-Min Sona. Z trudem blokowali Guillermo Ochoa oraz jego pomocnik z pola.

Selekcjoner Korei Południowej domagał się żółtego kartonika dla Carlosa Salcedo za przewinienie na Heung-Min Sonie. Nie minęła minuta i już faulowali w rewanżu Azjaci.

Koreańczycy czekają na pierwszego gola swoich reprezentantów w mistrzostwach świata w Rosji.

Ekipa z Azji w ataku pozycyjnym. Nie potrwał od długo. Min-Woo Kim wbiegł prosto na Meksykanina w bocznym sektorze boiska.

Jedno się nie zmieniło w stosunku do meczu Koreańczyków ze Szwedami. Azjaci ponownie grają bezpardonowo i popełnili osiem fauli w kwadrans.

Błyskawiczna riposta i Yong Lee mógł wyprowadzić na prowadzenie Koreę Południową! Defensor pobiegł odważnie w pole karne Meksyku i oddał strzał po miękkiej wrzutce Hee-Chan Hwanga. W ostatnim momencie blokowali zawodnicy ze strefy CONCACAF.

Wyczekiwane uderzenie po wrzutce z rzutu wolnego. Futbolówka spadła na głowę Javiera Hernandeza, który wygrał walkę o pozycję i strzelił nieznacznie obok słupka.

Kibice nie zobaczyli jeszcze niebezpiecznego strzału. W meczu Meksyku z Niemcami uderzenie było prawie co minutę.

Kibice z Meksyku jak zwykle barwni.

Po wyekspediowaniu piłki z własnego pola karnego Azjaci próbowali przeprowadzić kontratak. Meksyk rzetelnie ustawił się w defensywie i nie pozwolili poszaleć przeciwnikom.

Min-Woo Kim wybił futbolówkę na korner. Milorad Mazić chciał zaistnieć i długo rozmawiał z zawodnikami przed wykonaniem stałego fragmentu. Ostatecznie dośrodkowanie z narożnika boiska nie sprawiło problemu Koreańczykom.

Hirving Lozano popełnił faul po stracie piłki na połowie przeciwnika. Powalony przez utalentowanego zawodnika został Yong Lee.

Kto uśmiechnie się po 90 minutach?

Dość wysoko Korea Południowa przyjmuje swojego przeciwnika. Duet napastników spróbował pressingu na połowie Meksyku.

Korea Południowa w czerwonych koszulkach i granatowych spodenkach. Z kolei El Tri w białych koszulkach z zielonymi i czerwonymi akcentami, a także w bordowych spodenkach.

Rozpoczęli od środka reprezentanci Korei Południowej.

Hymny narodowe w Rostowie. Koreańczycy w skupieniu, Meksykanie rozśpiewani i pobudzeni.

Kto wygra mecz?

Meksykanie w Rostowie.

Przyjazd Koreańczyków na stadion. Powalczą w sobotę o pierwsze punkty w mistrzostwach świata.

Sędzia: Milorad Mazić (Serbia)

Po przebojowym występie w meczu z Niemcami reprezentanci Meksyku zamierzają pójść za ciosem. Przeciwnikiem El Tri będzie Korea Południowa, która w przegranym 0:1 spotkaniu ze Szwecją zaprezentowała ostry futbol.