Uderzał Quaresma, ale bramkarz na róg. Cóż za emocje.

27
24
33
90+3

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk protestował, sędzia nie widział faulu na Quaresmie.

256
128
40
27
44
90+3

Kontra Urugwaju, Suarez w pole karne do Rodrigueza, ale ten chciał przyjmować piłkę zamiast uderzać.

91
52
31
38
47
90+2

Groźnie było w polu karnym Urugwaju, ale ponownie zabrakło uderzenia.

98
52
26
21
33
90+1

Kibice z Urugwaju już świętują. Jednak to jeszcze 3 minuty gry!

101
56
17
14
19
90

Z dystansu uderzal Ronaldo, piłka mu zeszła z nogi i poszybowała daleko od celu.

91
66
17
15
15
90

Wchodzimy w doliczony czas. Sędzia dołożył 4 minuty.

42
18
16
16
32
89

Jedno jest pewne, Suarez na murawie w sobotni wieczór wylał więcej łez niż Ronaldo. Przed momentem Urugwajczyk znowu leżał na boisku.

43
38
19
25
25
87

Kolejne uderzenie z dystansu. Tym razem daleko od celu kopnął Fernandes.

42
41
22
17
16
86

Z dystansu Fernandes, ale w środek bramki. Muslera z małym problemem, intymniejszą częścią ciała, zblokował piłkę. Mogło trochę boleć.

84

Ricardo Pereira przegrał pojedynek siłowy z Godinem i padł w polu karnym. Faulu nie było.

33
27
10
11
12
83

Mogą podbać się akcje Portugalii. Brakuje jednak celnych uderzeń na bramkę Urugwaju.

42
39
16
12
20
Portugalia zdoła doprowadzić do wyrównania?
44
38
13
10
9
81

Cristiano Ronaldo wbiegł z piłką w pole karne, ale rywal spokojnie mu ją zabrał.

79

Na uwolnienie wybijają piłkę Urugwajczycy. Czy nie za wcześnie postawili autobus?

27
23
17
14
14
79

Ronaldo z dystansu, trochę rozpaczliwie i trafił w przeciwnika.

43
40
13
16
17
77

Z woleja huknął Raphael Guerreiro, ale daleko od celu.

28
26
12
6
9
76

Ależ walczą obie drużyny. Już tylko kwadrans pozostał Portugalii do doprowadzenia do remisu.

32
21
8
10
13
75

Ricardo Pereira przy dośrodkowaniu poślizgnął się prawdopodobnie na rosnącym na murawie mleczu. Mogło być groźnie!

73

Portugalia już niemal okupuje pole karne Urugwaju, który cały czas w dziesiątkę.

21
18
9
11
29
71

Cavani utyka, do linii bocznej sprowadza go jego stary przyjaciel Cristiano Ronaldo. Będzie zmiana i to może być mała tragedia Urugwaju.

32
11
11
59
41
70

Muslera wypuścił piłkę, sędzia dopiero po chwili gwizdnął faul. Grę Portugalii ożywił Quaresma.

14
5
8
5
13
67

Wściekle atakuje Portugalia. Zapowiada się kapitalna końcówka. Długo niewiele na to wskazywało.