Przemysław Kaźmierczak bohaterem Setubal

Polski zawodnik stał się bohaterem portugalskiego zespołu Vitorii Setubal. Polak zapewnił swojej drużynie pierwsze ligowe zwycięstwo. Były zawodnik FC Porto wpisał się na listę strzelców w 27. minucie spotkania.

Mateusz Kołtoniak

Przemysław Kaźmierczak zdobył gola dla Vitorii Setubal w meczu 5. kolejki Liga Sagres przeciwko Naval. Polski zawodnik wpisał się na listę strzelców w 27. minucie, zapewniając swojemu zespołowi pierwsze ligowe zwycięstwo (1:0), było to także pierwsze ligowe trafienie "Kaza" w barwach Vitorii. Wychowanek Łódzkiego KS rozegrał pełne 90 minut.

Dzięki trzem punktom Vitoria znalazła się na 13. miejscu z czterema oczkami na koncie.

Oglądaj rozgrywki Liga Portugal na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)