"Mam nadzieję, że pamięta". Pazdan wprost zwrócił się do Ronaldo

Michał Pazdan w mediach społecznościowych wrócił wspomnieniami do wydarzeń sprzed sześciu lat, kiedy reprezentacja Polski mierzyła się z Portugalią w ćwierćfinale Euro. Pazdan najbardziej zapamiętał pojedynki z Cristiano Ronaldo.

Dawid Franek
Dawid Franek
Michał Pazdan, w okienku: Pazdan i Cristiano Ronaldo Getty Images / Getty Images/Facebook / Na zdjęciu: Michał Pazdan, w okienku: Pazdan i Cristiano Ronaldo
Podczas Euro 2016 reprezentacja Polski zaliczyła najlepszy występ na wielkim turnieju w XXI wieku. Kadra pod wodzą Adama Nawałki dotarła do ćwierćfinału, gdzie uległa Portugalii po rzutach karnych. Jednym z największych wygranych mistrzostw Europy był Michał Pazdan, który grał w obronie jak natchniony. Biorąc pod uwagę podstawowy czas gry, to podczas turnieju nasz zespół stracił tylko dwa gole, co było również sporą zasługą Pazdana.

30 czerwca przypadała szósta rocznica meczu ćwierćfinałowego z Portugalią. Pazdan wrócił wspomnieniami do tego spotkania. W szczególności dobrze wspomina rywalizację z Cristiano Ronaldo, którego zaczepił w mediach społecznościowych.

"6 lat temu graliśmy w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Pamiętam dokładnie mecz z Portugalią, ponieważ na boisku zostawiliśmy całe serducho! Do tej pory uważam, że pojedynek z Ronaldo to jedno z najbardziej zapamiętanych chwil. Mam nadzieję, że on też to pamięta" - napisał Michał Pazdan na Facebooku.

Pod wpisem Pazdana pojawiło się sporo komentarzy jego fanów, którzy także z rozrzewnieniem wspominają rywalizację polskiego obrońcy z Cristiano Ronaldo.

Podczas Euro 2016 Polska wyszła z grupy z dorobkiem siedmiu punktów. Następnie w 1/8 finału pokonała Szwajcarię po rzutach karnych. Naszych zawodników zatrzymali Portugalczycy, którzy później sięgnęli po trofeum.

Czytaj także:
To była ostatnia oferta Barcelony? Padła absurdalna kwota

ZOBACZ WIDEO: "Z Pierwszej Piłki". To będzie najgłośniejszy transfer tego lata w Polsce. "Potencjał na bombę"


OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×