Zobacz tę akcję Lewandowskiego. Przecież to musiało wpaść

FC Barcelona wygrała ostatnie spotkanie na tournee w Stanach Zjednoczonych. "Duma Katalonii" pokonała New York Red Bulls 2:0. Na swojego gola wciąż czeka Robert Lewandowski, który pudłował na potęgę.

Karol Wasiek
Robert Lewandowski pudłuje Twitter / FC Barcelona / Robert Lewandowski pudłuje
Dobiegło końca zgrupowanie FC Barcelony w Stanach Zjednoczonych. Podopieczni Xaviego w ostatnim sparingu pokonali New York Red Bulls 2:0. Bramki na wagę zwycięstwa zdobyli Ousmane Dembele i Memphis Depay.

Nie ma co ukrywać, że nie był to dzień Roberta Lewandowskiego, który nadal czeka na gola w barwach "Dumy Katalonii".

Spokojnie można było naliczyć siedem sytuacji podbramkowych, które powinien wykorzystać polski snajper. Kibice zwracają uwagę na jego porażającą i niespotykaną nieskuteczność.

W 20. minucie przebił się przez ścianę obrońców i wypracował sobie przestrzeń, ale znów zabrakło mu dokładności. Na twarzy nowego napastnika Barcelony malowało się rozczarowanie z powodu braku precyzji. W kolejnych minutach Lewandowski znów nie popisał się dokładnością.

Czas Polaka w tym meczu dobiegł końca w 72. minucie, a jego zmiennikiem był Memphis Depay, który nosi koszulkę z numerem "9" na plecach. Lewandowski podziękował publiczności za owacyjne przyjęcie, ale w kolejnym sparingu nie zaspokoił jej i własnego apetytu na pierwszego gola w barwach "Dumy Katalonii".

Zobacz skrót meczu Barcelony:

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.
Czy Barcelona to dobry klub dla Roberta Lewandowskiego?

Komentarze (40)
  • Tomash_PB Zgłoś komentarz
    Z uporem maniaka strzelal w tego bramkarza :))
    • Anonymous2328 Zgłoś komentarz
      u Lewandowskiego występuje syndrom Świątek. Presja i jeszcze raz presja .Jakiś głupek pisze jak mu podawali to strzelał. Gdyby to było takie proste to nasza reprezentacja powinna być
      Czytaj całość
      na topie, chyba że nasi nie potrafią podawać. Nie sądzę aby kierownictwo Barcelony nie wiedziało kogo kupuje i że chciałoby z 34 letniego zawodnika zrobić dryblera typu Messi czy Ronaldo. Jak długo potrwa blokada? może tak długo jak u Świątek
      • ZeninxTurecky Zgłoś komentarz
        Śmiechu warte... Sam jestem sceptykiem osoby Lewandowskiego , ale ludzie!! Przecinką jest nazywanie Go slabiakiem, drewniakiem, partaczem itd. po 3 (TRZECIM) meczu SPARINGOWYM, gdzie na
        zgranie z drużyną miał kilka sesji treningowych. Jako kibic Realu Madryt patrzę z przerażeniem ile sytuacji mu kreują pomocnicy i obrońcy. Jeśli się odblokuje (a wydaje mi się że to nastąpi jeszcze w pierwszych 10 kolejkach LaLiga) to obawiam się potyczek Barcy z Realem. Tak jak pisałem na początku- nie jestem fanem RL9 , ba w środowisku uważają mnie za naczelnego hejtera, ale serio nie ma co wyrabiać sobie opinii po nic nie znaczącym tourne po USA. Liga i LM będą prawdziwa weryfikacją. I mam nadzieję że wtedy będę mógł pisać to co mówiłem od początku: że Lewandowski nie pasuje do klubu z Katalonii
        • Lucyferek Zgłoś komentarz
          W każdym swoim wywiadzie Drewniak cały czas coś bredzi o swoim jakimś najwyższym poziomie ! Jaki jest ten poziom to każdy widzi ! Drewniana Kosmiczna Armata pasuje do Barcelony jak wół
          do karety !
          • Gregory62 Zgłoś komentarz
            Pech 12 numer blokuje Roberta L. Oddajcie 9 zacznie trafiać!!!
            • sonia54 Zgłoś komentarz
              Po co to pisać,Czy ktoś w końcu zrozumie że ten człowiek nie umie grać ?Podawali piłkę to strzelał gole,wykreowali na gwiazdora ,na kimś trzeba zarobić ,reklamy etcTak działa ten
              świat,wszystko zaplanowane,jak w castingu do filmu!
              • MichSpyr Zgłoś komentarz
                Bayern powinien dać na mszę, że pozbył się magistra za 45 mln. Niemcy zrobili złoty interes, wycisnęli magistra jak cytrynę i sprzedali podstarzałego zawodnika po bardzo zawyżonej
                cenie. Nowy nabytek Bayernu Mane już dla nich strzela.
                • Krokusik64k Zgłoś komentarz
                  Im dalej bez gola, tym coraz większy stres, który nie pomaga, ani nie mobilizuje. Życzę mu jak najszybciej tego pierwszego gola.
                  • ANUBIZ Zgłoś komentarz
                    Zawsze najlepsze akcje miał ze słabymi drużynami
                      Barcelona chyba powoli zaczyna zdawać sobie sprawę, że magister to wielki niewypał za 45 mln. Przypomnę minuty bez gola magistra: 905 minuty w reprezentacji (przełamał się strzelając
                      bramkę San Marino), w Lechu Poznań nie strzelił bramki przez 827 minut. Na magistra musi grać cała drużyna, przeciwnym razie nieistnieje. 12 to odpowiedni nr dla magistra bo niebawem siądzie na ławie.
                      • Everything Zgłoś komentarz
                        Kompromitacja,tyle sytuacji zmarnować?!
                        • Anschi Zgłoś komentarz
                          Godny następca Rasiaka.
                          • 4four Zgłoś komentarz
                            Jeszcze jeden mecz i gwiazda Lewandowski będzie siedzial wsród rezerwowych tak skończy dziadek