Tak Lewandowski strzelił pierwszego gola dla Barcy

Nie mogło się lepiej zacząć! Robert Lewandowski w swoim pierwszym meczu na Camp Nou w barwach FC Barcelony nie dał długo czekać fanom na debiutanckie trafienie.

Krzysztof Kaczmarczyk
gol Roberta Lewandowskiego Twitter / FCBarcelona_cat / Na zdjęciu: gol Roberta Lewandowskiego
To było wymarzone rozpoczęcie. Minęły nieco ponad dwie minuty meczu, a Robert Lewandowski już uszczęśliwił fanów "Dumy Katalonii", dając Barcelonie prowadzenie w meczu z Pumas UNAM, którego stawką jest Puchar Gampera.

"Lewy" otrzymał podanie od Pedriego, ładnym zwodem minął bramkarza i pozostało już "tylko" z ostrego kąta przymierzyć do pustej bramki.

Nasz napastnik nie miał z tym najmniejszego problemu, piłka wylądowała w siatce, a Lewandowski tym samym otworzył swoje strzeleckie konto w barwach FC Barcelony.

Po tym trafieniu Barca poszła za ciosem, a po dwudziestu minutach było już 4:0! Dwukrotnie do siatki (na 2:0 i 4:0) trafił Pedri, a przy jego trafieniach dwukrotnie asystował Lewandowski.

W tzw. między czasie z kolei ze swojego gola cieszyć mógł się Ousmane Dembele. Spotkanie na Camp Nou trwa.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)