Kompromitacja Manchesteru United!

To był fatalny wieczór dla Manchesteru United. Czerwone Diabły bez punktów wróciły z meczu wyjazdowego z Brentford. Gospodarze wygrali 4:0!

Michał Piegza
Cristiano Ronaldo Getty Images / John Walton/PA Images / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
To był nokaut! Manchester United w wyjazdowej potyczce z Brentford miał nadzieję na pierwsze punkty w sezonie.

Marzenia Czerwonych Diabłów zaczęły pryskać już w 10. minucie. Uderzenie z dystansu Josha Dasilvy między nogami przepuścił David de Gea.

Gospodarze poszli za ciosem. Osiem minut później Mathias Jensen uderzeniem z pola karnego podwyższył wynik.

To nie był koniec. Jeszcze przed przerwą miejscowi zdobyli dwie bramki. Zawodnicy Manchesteru United nie byli w stanie odpowiedzieć. Po zmianie stron gole nie padły. Czerwone Diabły w Premier League plasują się na ostatnim miejscu.

Brentford FC - Manchester United 4:0 (4:0)
1:0 - Dasilva 10'
2:0 - Jensen 18'