Magiczne dotknięcie. Tylko spójrz, co zrobił Piotr Zieliński (WIDEO)

Piotr Zieliński potwierdził swoją bardzo dobrą formę, którą prezentuje w ostatnim czasie. W sobotnim meczu z Torino reprezentant Polski zanotował asystę. Z jego kapitalnego podania skorzystał Chwicza Kwaracchelia.

Mateusz Byczkowski
Wspaniała asysta Piotra Zielińskiego Twitter / Wspaniała asysta Piotra Zielińskiego
Reprezentacja Polski we wrześniu rozegrała dwa spotkania w Lidze Narodów - z Holandią (0:2) oraz Walią (1:0). Mimo stylu gry, który pozostawiał wiele do życzenia, jasnym punktem zespołu Czesława Michniewicza był Piotr Zieliński.

Forma pomocnika przed nadchodzącymi mistrzostwami świata w Katarze napawa optymizmem. Cieszy fakt, że piłkarz cały czas ją utrzymuje. Pokazał to w spotkaniu ósmej kolejki Serie A. Jego SSC Napoli podejmowało na swoim stadionie Torino.

Pod koniec pierwszej połowy Piotr Zieliński zagrał z pierwszej piłki i to na pamięć na lewą stronę. Tam znajdował się Chwicza Kwaracchelia, który wykorzystał świetne podanie Polaka i pognał na bramkę przeciwnika.

Reprezentant Gruzji podwyższył prowadzenie w sobotnim spotkaniu płaskim strzałem po długim słupku. Napoli w tamtym momencie wygrywało już 3:0, jednak kilka minut później straty Torino zmniejszył Antonio Sanabria.

W przypadku zwycięstwa Azzurri z 20 "oczkami" na koncie powiększą przewagę nad resztą w tabeli Serie A. Druga Atalanta będzie tracić trzy punkty, jednak swój mecz w ósmej kolejce ma dopiero przed sobą.

Prijović o Krychowiaku: W Arabii Saudyjskiej też można się przygotować do mundialu. Ale pod jednym warunkiem!

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)