"Rozsadza głowę". Wpis Barcelony o "Lewym" to prawdziwy hit

Robert Lewandowski nie przestaje zadziwiać kibiców FC Barcelony. Kataloński klub zamieścił zaskakujący wpis po kolejnym już golu Polaka.

RS
Robert Lewandowski Newspix / Łukasz Skwiot / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Po przerwie reprezentacyjnej Robert Lewandowski nie stracił formy strzeleckiej. Kadrowicz znalazł się w wyjściowym składzie na starcie z RCD Mallorca i znowu udowodnił swoją wartość na poziomie Primera Division.

W 20. minucie reprezentant Polski otrzymał podanie od Ansu Fatiego, nawinął przeciwnika i strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał Predraga Rajkovicia. Bramkarz nie zdołał uchronić drużyny gospodarzy przed stratą gola. W ten sposób zdobył swoją dziewiątą bramkę w lidze hiszpańskiej.

"RL9 jest tak dobry, jest tak dobry, że rozsadza mi głowę" - w mediach społecznościowych FC Barcelona kreatywnie skomentowała trafienie doświadczonego snajpera, nawiązując do utworu "Mickey" z 1981 roku autorstwa Toni Basil.

Od samego początku Lewandowski robi furorę na hiszpańskich boiskach. Po transferze 34-latek stał się kluczowym zawodnikiem w drużynie Xaviego i strzela gole jak na zawołanie.

"ROBERT LEWANDOWSKI DOSKONAŁYM UDERZENIEM DAJE BARCY WCZESNE PROWADZENIE! 0:1" - tak klub zareagował na jego bramkę numer dziewięć w tym sezonie.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)