Magia w Amsterdamie. Zieliński skomentował mecz z Ajaxem

Słodko-gorzki smak miał wtorkowy występ Piotra Zielińskiego w Lidze Mistrzów. Drużyna Polaka zdemolowała Ajax Amsterdam, on sam zdobył gola, ale opuścił boisko z kontuzją. Co napisał po meczu w mediach społecznościowych?

Krzysztof Kaczmarczyk
Piotr Zieliński WP SportoweFakty / Francesco Pecoraro / Na zdjęciu: Piotr Zieliński
To był pogrom. SSC Napoli rozbiło na wyjeździe Ajax Amsterdam aż 6:1 pomimo, że to gospodarze zdobyli w tym meczu gola jako pierwsi.

Odpowiedź Włochów była jednak bardzo szybka i bardzo stanowcza. Ajax w Liga Mistrzów tak wysoko nie przegrał jeszcze nigdy.

Więcej o meczu -->> Napoli jest potworem w Lidze Mistrzów. Piotr Zieliński pomógł w demolce

"Magiczna noc na stadionie legendy Cruyffa" - napisał w mediach społecznościowych Piotr Zieliński. I trudno się dziwić tym słowom.

Reprezentant Polski również zapisał na swoim koncie trafienie, bramkarza rywali pokonał tuż przed zejściem na przerwę. Jego gola można zobaczyć -->> Co za forma! Jest gol Piotra Zielińskiego w Lidze Mistrzów.

I z tej szatni Zieliński na drugą połowę już nie wyszedł. Powodem nie była zmiana taktyki przez trenera Luciano Spallettiego, ani chęć oszczędzania sił naszego pomocnika.

Powodem był uraz mięśnia łydki. Więcej na ten temat -->> Zieliński nie dokończył meczu w Lidze Mistrzów. Znamy powód.

Napoli po trzech meczach w Lidze Mistrzów ma komplet dziewięciu punktów i aż 13 strzelonych goli. W kolejnym meczu, który zaplanowano na środę 12 października, ekipa Spallettiego zagra na własnym boisku z Ajaxem.

Czy Piotr Zieliński to kluczowa postać SSC Napoli?