Ponad pół miliona wyświetleń. Wziął piłkę na połowie boiska i zrobił to [WIDEO]

Co tam się wydarzyło! Obserwatorzy Major League Soccer nie mogli w to uwierzyć. Podczas meczu Charlotte FC - Columbus Crew piłkarze zrobili sobie konkurs na lobowanie bramkarza. Jak to się skończyło?

Krzysztof Kaczmarczyk
Lucas Zelarayan Twitter / oficjalny profil Major League Soccer / Na zdjęciu: Lucas Zelarayan
"Jedna z najbardziej szalonych sekwencji, jaką kiedykolwiek zobaczysz" - napisano na oficjalnym profilu Major League Soccer w mediach społecznościowych.

I trudno się dziwić. Najpierw jeden z zawodników gospodarzy chciał zaskoczyć bramkarza Columbus, który wyszedł przed pole karne.

Huknął zza połowy, ale za słabo, a piłka wylądowała pewnie w rękach goalkeepera.

Po chwili mieliśmy... powtórkę z sytuacji, ale w drugą stronę. Po faulu na połowie boiska do piłki podszedł Lucas Zelarayan, rozejrzał się i powtórzył wyczyn rywala, ale był bardziej dokładny.

Uderzył tak, że piłka wpadła za kołnierz Kristijana Kahlina, który nie zdążył się odpowiednio cofnąć z jedenastego metra.

Finalnie spotkanie Charlotte FC - Columbus Crew zakończyło się remisem 2:2. Gospodarze doprowadzili do niego bramką strzeloną w czwartej minucie doliczonego czasu gry.

W drużynie Charlotte w 17. minucie meczu na boisku zameldował się Jan Sobociński, z kolei w 75. minucie - przy stanie 1:2 - pojawił się Kamil Jóźwiak.