"Co tam się wydarzyło?!". Kompromitujące zagranie obrońcy

Co zrobił Keven Schlotterbeck w 42. minucie meczu Pucharu Niemiec wie chyba tylko on sam. Zobacz "babola" defensora Freiburga.

Piotr Bobakowski
Freiburg - Sankt Pauli, 2 runda Pucharu Niemiec Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Freiburg - Sankt Pauli, 2. runda Pucharu Niemiec
"CO ZA BŁĄD?! Fatalną pomyłkę obrońcy SC Freiburg wykorzystał Lukas Daschner i FC St. Pauli prowadzi 1:0!" - podsumowano na profilu na Twitterze telewizji Eleven Sports, gdzie zamieszczono wideo (patrz poniżej) z sytuacją ze środowego meczu II rundy Pucharu Niemiec.

Gol dla gości obciąża konto Kevena Schlotterbecka, który w 42. minucie, będąc na środku boiska, zachował się wyjątkowo nieodpowiedzialnie.

Obrońca Freiburga zbyt słabo dogrywał piłkę do swojego bramkarza Noaha Atubolu, co otworzyło szansę na gola Daschnerowi.

"Oj teraz jest kapitalna szansa! 1:0 prowadzi Sankt Pauli. Ale co tam się wydarzyło?! Strata Schlotterbecka i z tego wzięło się całe nieszczęście Freiburga" - emocjonowali się eksperci Eleven Sports.

W środę na Europa-Park Stadion trzecia obecnie drużyna tabeli Bundesligi podejmowała 12. zespół 2. ligi niemieckiej. Po 90 minutach wynik brzmiał 1:1, do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka (ostatecznie Freiburg wygrał 2:1 i awansował do kolejnej rundy).

Zobacz:
Schalke kolejny raz zmienia trenera. Klub pożegnał się z Frankiem Kramerem
FC Augsburg - Bayern Monachium. Gdzie oglądać Puchar Niemiec na żywo? Jak znaleźć stream online? O której?

Oglądaj rozgrywki Pucharu Niemiec DFB-Pokal na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)