Ale huknął! Tak strzela kolejny, zaledwie 19-letni talent z Barcelony (WIDEO)

Pablo Torre "z drzwiami" wszedł do Barcelony. W meczu Ligi Mistrzów strzelił swojego pierwszego gola dla Katalończyków. I to jakiej urody!

Marek Bobakowski
W taki sposób Pablo Torre ustalił wynik spotkania Viktora Pilzno - Barcelona Twitter / twitter.com/polsatsport / W taki sposób Pablo Torre ustalił wynik spotkania Viktora Pilzno - Barcelona.
FC Barcelona wygrała 4:2 w ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów - na wyjeździe z Viktorią Pilzno (TUTAJ znajdziesz relację pomeczową >>). Ten wynik oczywiście nic nie zmienił w sytuacji Katalończyków. Zespół, w którym występuje Robert Lewandowski wiosną 2023 będzie występował w Lidze Europy.

Spotkanie w Czechach nie miało już większego znaczenia, dlatego Xavi postanowił dać odpocząć kilku zawodnikom. Między innymi Lewandowskiemu, który narzekał ostatnio na ból pleców (pisaliśmy o tym TUTAJ >>).

Taka sytuacja pozwoliła kilku zawodnikom, którzy normalnie nie opuszczają ławki rezerwowych, pokazać się od pierwszej minuty. Przykład? Pablo Torre. 19-latek otrzymał możliwość gry i... Wpisał się na listę strzelców. Po raz pierwszy w barwach ekipy z Katalonii.

Hiszpan zdobył bramkę w 75. minucie spotkania. To była bramka, która ustaliła wynik spotkania. Bramka na 4:2. Zobaczcie.

"Kolejny diamencik w pomocy Dumy Katalonii!" - napisali prowadzący twitterowe konto Polsatu Sport. I chyba się nie mylą. Bramka? Palce lizać. Super przyjęcie, lewa noga i huknięcie jak z armaty.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Barcelona wygra rozgrywki Ligi Europy w sezonie 2022/23?