Ale numer! Zobacz, co chcieli wnieść na mecz z Polską

Katar zakazał sprzedaży i spożywania alkoholu na stadionach podczas MŚ 2022, ale kibice nie dają za wygraną. Pewien Meksykanin spróbował szczęścia przed meczem z Polską. Jak to się skończyło?

Robert Czykiel
Robert Czykiel
mecz Meksyk - Polska PAP/EPA / Mohamed Messara / Na zdjęciu: mecz Meksyk - Polska
Kibice, którzy polecieli na mundial do Kataru, tuż przed startem imprezy dowiedzieli się, że nawet na stadionie nie kupią piwa. Organizator MŚ 2022 nie zgodził się na sprzedaż alkoholu. Pewne jednak było, że kibice będą próbować różnych sposobów, aby przechytrzyć ochronę.

Jeden z takich incydentów mieliśmy przed meczem Meksyk - Polska (0:0). Być może ten kibic zdawał sobie sprawę, że będzie to nudne spotkanie i spróbował wnieść na trybuny alkohol.

To jednak nie jest takie łatwe, więc Meksykanin wpadł na pomysł, który mógł się wydawać genialny. Kibic wlał alkohol do... lornetki. Następnie liczył, że na bramce nikt nie wpadnie, że w tym przedmiocie może być zabroniony napój.

ZOBACZ WIDEO: Były kadrowicz zdradza kulisy. Tak wygląda dzień po meczu na wielkim turnieju

Ochroniarz jednak nie dał się oszukać. Do sieci trafił film, jak odkręca lornetkę i odkrywa, że jest w nim jakiś mocny trunek. Jak się skończyła ta historia, można się tylko domyślić.

Być może ten fan futbolu był w gronie czterech zatrzymanych osób po meczu Meksyk - Polska. Katar ma surowe kary za złamanie zakazu dotyczącego alkoholu. To może być wysoki mandat lub więzienie.

Aresztowano kibiców po meczu Meksyk - Polska. Poszło o alkohol >>
Boli od samego patrzenia. TVP wymownie podsumowało mecz Polaków >>

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×