Co on zrobił?! Amerykański gwiazdor wszystkich zszokował [WIDEO]

W dość nietypowy sposób Weston McKennie wyrzucił piłkę z autu. Komentatorzy TVP Sport byli zaskoczeni zachowaniem reprezentanta USA.

Rafał Szymański
Weston McKennie PAP / PAP/EPA/Noushad Thekkayil / Na zdjęciu: Weston McKennie
Niezwykle interesująco zapowiadała się piątkowa rywalizacja reprezentacji USA z Anglią, która zgarnęła pełną pulę w pierwszej kolejce fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022. Amerykanie potrzebowali natomiast punktów po remisie 1:1 z Walią.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w końcówce pierwszej połowy meczu na Al Bayt Stadium, gdy akcja toczyła się pod polem karnym Anglików. Weston McKennie długo przygotowywał się do wyrzutu piłki z autu.

Jak zauważył komentator TVP Sport Mateusz Borek, w 38. minucie McKennie wytarł ręce o kamizelkę jednego z fotoreporterów za linią boczną. Nagranie momentalnie stało się viralem w mediach społecznościowych. Pozostali fotografowie zareagowali uśmiechem na zachowanie 24-letniego Amerykanina.

Po zmianie stron wynik nie uległ zmianie. Zespół Gregg Berhalter postawił twarde warunki faworytom i po bezbramkowym remisie ma już dwa oczka w swoim dorobku. Reprezentacja USA wciąż może awansować do 1/8 finału mundialu.

McKennie jest dobrym znajomym Arkadiusza Milika i Wojciecha Szczęsnego z szatni Juventusu. W piątek wystąpił po raz 38. w narodowych barwach.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)