Zaskoczenie! Nie zgadniesz, z kim prezydent Duda oglądał mecz Polaków

Starcie Polski z Argentyną na piłkarskich mistrzostwach świata elektryzuje cały kraj. W dość zaskakującym towarzystwie spotkanie śledzi prezydent Andrzej Duda.

PS
Zofia Klepacka i Andrzej Duda Getty Images / Na zdjęciu: Zofia Klepacka i Andrzej Duda
Polacy remisują po pierwszej połowie z Argentyną 0:0 w meczu, który decyduje o awansie do fazy pucharowej mistrzostw świata. Spotkanie elektryzuje cały kraj - na czele z najważniejszymi osobami w Polsce. Wiemy, z kim tę rywalizację ogląda prezydent Andrzej Duda.

Przed pierwszym gwizdkiem wpis w mediach społecznościowych dodała Zofia Noceti-Klepacka.

"Już za 30 minut w Pałac Prezydencki w Warszawie emocje sięgną zenitu Kibicujemy i oglądamy mecz razem z Prezydentem Polski Andrzejem Dudą" - napisała polska windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz, z Meksykiem, prezydent Duda oglądał w towarzystwie polskiego wojska i służb.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)