Lineker nie mógł się powstrzymać. Tak wyśmiał Niemców!

Reprezentacja Niemiec w swoim ostatnim meczu mistrzostw świata pokonała 4:2 Kostarykę. Mimo tego kadra prowadzona przez Hansiego Flicka odpadła z turnieju. Na swoim Twitterze Niemców wyśmiał Gary Lineker.

Rafał Sierhej
Gary Lineker w barwach drużyny Anglii Getty Images / Bongarts / Na zdjęciu: Gary Lineker w barwach drużyny Anglii
Reprezentacja Niemiec do swojego ostatniego meczu na mistrzostwach świata w Katarze podchodziła z nożem na gardle. Kadra Hansiego Flicka miała bowiem tylko jeden punkt na koncie i do marzeń o awansie potrzebowała wygrać.

Poza tym korzystnie musiały ułożyć się rezultaty w meczu Japonia - Hiszpania. Tam ostatecznie wygrali Japończycy i to oni zajęli pierwsze miejsce w grupie. Mimo zwycięstwa Niemcy uplasowali się na trzeciej lokacie przez gorszy bilans bramek.

W związku z tym nasi zachodni sąsiedzi pożegnali się z mistrzostwami świata po fazie grupowej drugi raz z rzędu. Z okazji do wbicia szpilki Niemcom nie mógł nie skorzystać Gary Lineker.

Autor powiedzenia "Piłka nożna to prosta gra. Dwudziestu dwóch mężczyzn ściga piłkę przez 90 minut, a na końcu i tak zawsze wygrywają Niemcy". Były napastnik reprezentacji Anglii wrzucił na swojego Twittera stary film, na którym wyraźnie śmieje się z kolegami. Podpisał go swoim powiedzeniem w nieco zmienionej formie.

"Piłka nożna to prosta gra. Dwudziestu dwóch mężczyzn ściga piłkę przez 90 minut, a na końcu i tak zawsze wygrywają Niemcy. Jeśli wychodzą z grupy" - napisał Lineker wbijając szpileczkę Niemcom.

Największa trauma Roberta Lewandowskiego. "To wciąż boli"