Problemy TVP przed meczem Polski. Błyskawiczny komunikat

Kibice zgłaszali problemy przed rozpoczęciem spotkania Francji z Polską na mundialu. Stacja TVP Sport zareagowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Rafał Szymański
piłkarze reprezentacji Polski PAP/EPA / Abedin Taherkenareh / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Polski
Spotkanie reprezentacja Francji z Polską w ramach 1/8 finału mistrzostw świata zaplanowano na niedzielę (4 grudnia). Pierwszy gwizdek arbitra Jesus Valenzuela miał zabrzmieć o godz. 16:00.

Podobnie jak w przypadku poprzednich meczów z udziałem Biało-Czerwonych, transmisja była dostępna na antenach TVP 1, TVP Sport, a także w serwisie sport.tvp.pl. Na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem rywalizacji nie obyło się bez problemów technicznych.

W mediach społecznościowych polscy kibice sygnalizowali problemy z odbiorem transmisji. "Mieliśmy małe problemy techniczne, ale... strona i transmisja już działają!" - zakomunikowała stacja TVP Sport za pośrednictwem Twittera.

Podopieczni Czesława Michniewicz postawili twarde warunki faworytom w pierwszej części gry. Reprezentacja Francji miała jednak jednobramkową przewagę po trafieniu Oliviera Giroud, który w 44. minucie wykorzystał asystę Kyliana Mbappe.

Transmisja dostępna również na platformie Pilot WP. Relacja tekstowa na WP SportoweFakty.

Mateusz Borek już krzyknął gol! Co tam się stało w akcji Polaków? (WIDEO)