Wymownie. Tak Joanna Krupa oceniła polską kadrę po golu "Lewego"

Mecz Polski z Francją w 1/8 finału mundialu zainteresował wiele osób spoza świata sportu. Wśród nich była modelka Joanna Krupa, która krótko i wymownie skomentowała występ Biało-Czerwonych.

Dawid Franek
Joanna Krupa Getty Images / Na zdjęciu: Joanna Krupa
Reprezentacja Polski pokazała się z dobrej strony w spotkaniu z Francją. Co prawda przegraliśmy 1:3, ale mistrzowie świata szczególnie w pierwszej połowie mieli z Biało-Czerwonymi poważne problemy. W 43. minucie strzelili jednak bramkę na 1:0, co miało wpływ na dalsze losy meczu.

W drugiej połowie szalał Kylian Mbappe, który trafił do siatki dwukrotnie. Bramkę pocieszenia dla naszego zespołu zdobył z kolei Robert Lewandowski.

Po meczu posypało się wiele komentarzy nt. gry polskiej kadry. Sporo osób było zadowolonych ze stylu prezentowanego przez podopiecznych Czesława Michniewicza.

Wśród nich była Joanna Krupa. Słynna modelka oglądała mecz Polaków na wielkim ekranie w towarzystwie znajomych. Na Instastories dodała zdjęcie po tym, jak Lewandowski strzelił gola z rzutu karnego. "Nadal jestem z ciebie dumna, Polsko" - napisała Krupa pod fotografią.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski po raz pierwszy od 36 lat wyszła z grupy na piłkarskich mistrzostwach świata. Jednak podobnie jak na mistrzostwach w Meksyku, również w Katarze Biało-Czerwoni pożegnali się z turniejem na etapie 1/8 finału.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)