"Chyba jakiś bankiecik po awansie". Ależ się ubrał do TVP

W pierwszym ćwierćfinale MŚ 2022 zmierzyły się reprezentacje Chorwacji i Brazylii. Jednym z gości studia TVP był Łukasz Gikiewicz. Fanów zachwycił swoim strojem.

ŁW
Łukasz Gikiewicz Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: Łukasz Gikiewicz
Po dwóch dniach przerwy do rywalizacji wróciły drużyny grające jeszcze w Mistrzostwach Świata 2022. Na piątek zaplanowane zostały dwa ćwierćfinałowe mecze. Pierwszy z nich - Chorwacja - Brazylia rozpoczął się o godzinie 16:00. Do wyłonienia zwycięzcy niezbędny był doliczony czas gry. Po 90 minutach było 0:0.

Mecze mundialu Katar 2022 są transmitowane przez TVP. Towarzyszy im studio, w którym ekspertem jest m.in. Łukasz Gikiewicz. Piłkarz w piątek pojawił się w siedzibie TVP w stroju, który zaskoczył wszystkich.

"Gdy przychodzisz na koncert maestro Luki Modricia do TVP Sport" - zażartowano na twitterowym koncie stacji. Gikiewicz był bowiem ubrany w białą koszulę, czarną marynarkę, a do tego miał czarną muszkę.

Dziennikarz TVP Sport Hubert Bugaj zażartował, że Gikiewicz na piątek ma zaplanowanych więcej spotkań. "Chyba jakiś bankiecik po awansie się szykuje" - napisał na Twitterze.

Mecz Chorwacji z Brazylią zakończył się po rzutach karnych. Po regulaminowym czasie gry było 0:0, a po dogrywce 1:1. Jedenastki lepiej egzekwowali Chorwaci i to oni zagrają w półfinale MŚ 2022.

Nenad Bjelica: Chorwacja swoje już na mundialu zrobiła. A co ze mną? Jestem otwarty na każde rozmowy!
Wszystko jasne! To stąd frustracja "Lewego"

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)