Tak Messi wykonał karnego, a potem zrobił to [WIDEO]

Nie udało mu się w meczu z Polską, ale trafił przeciwko Holendrom. Lionel Messi podwyższył wynik ćwierćfinału mistrzostw świata z Holandią. Kamery telewizyjne pokazały, co zrobił później.

Mateusz Kozanecki
rzut karny Lionela Messiego Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: rzut karny Lionela Messiego
To spotkanie dostarczyło ogromnych emocji. Już w pierwszej połowie Lionel Messi asystował przy trafieniu Nahuela Moliny.

W 73. minucie Argentyńczycy otrzymali rzut karny, po tym jak Denzel Dumfries sfaulował przeciwnika. Do piłki podszedł Lionel Messi.

Kapitan reprezentacji Argentyny pewnie przymierzył, a Andries Noppert mógł jedynie odprowadzić futbolówkę wzrokiem. Przypomnijmy, że poprzednią jedenastkę Messiego zdołał obronić Wojciech Szczęsny.

Po podwyższeniu wyniku na 2:0 Messi zwrócił się w kierunku trybun, które zdominowane były przez fanów "Albicelestes". Według różnych szacunków pojawiło się ich nawet około 50 tysięcy.

Radość Argentyńczyków nie trwała jednak długo. W końcówce Holendrzy zdołali doprowadzić do wyrównania. Bramkę na 2:2 Wout Weghorst strzelił w 101. minucie.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Jak ocenisz grę Argentyńczyków na mundialu?