Zrobił to jak Messi. Co za show gwiazdora Realu z obrońcami [WIDEO]

Real Madryt wygrał po dogrywce 3:1 z Atletico Madryt i zagra w półfinale Pucharu Króla. Gospodarzy uratował Rodrygo, który w drugiej połowie popisał się niesamowitym rajdem i wyrównał wynik meczu. Zobaczcie sami.

Łukasz Witczyk
gol Rodrygo w meczu z Atletico Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: gol Rodrygo w meczu z Atletico
Od 19. minuty Atletico Madryt prowadziło po trafieniu Alvaro Moraty. Gracze Realu Madryt długo próbowali znaleźć sposób na defensywę lokalnych rywali. Defensywa Atletico była jednak bardzo dobrze zorganizowana i unikała błędów. Tak było do 79. minuty.

Wtedy to Luka Modrić podał do Rodrygo Goesa. Brazylijczyk bez problemów poradził sobie z Axelem Witselem i ruszył w stronę bramki. Golkiper Atletico nie miał najmniejszych szans przy takiej biernej postawie obrońców swojej drużyny. Brazylijczyk zrobił to niczym Lionel Messi.

- Rodrygo przedziera się, takiego piłkarza potrzebował Real, aby strzelić bramkę wyrównującą. Cóż za akcja Rodrygo. Wydawało się, że nie ma szans przedrzeć się przez tak dobrze zorganizowaną obronę Atletico Madryt. Witsel totalnie zlekceważył Brazylijczyka - emocjonowali się komentatorzy TVP Sport.

Real wygrał 3:1 i awansował do półfinału Pucharu Króla. Gole na wagę awansu w dogrywce strzelili Karim Benzema i Vinicius Junior.