"Czas na nowe doświadczenie". Lewandowska zaskoczyła

Żona Roberta Lewandowskiego, Anna, nie przestaje zadziwiać swoich sympatyków. Tym razem trenerka wystąpiła w stroju rajdowym.

PB
Anna Lewandowska Instagram / www.instagram.com/annalewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
Dla Anny Lewandowskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Trenerka fitness i blogerka promująca zdrowy tryb życia w piątek (10 marca) zaprezentowała się na... torze wyścigowym!

W relacji na InstaStories żona piłkarza Barcelony i reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego, zamieściła kilka migawek (patrz skany poniżej). Jedną z nich 34-latka podpisała wymownie: "Czas na nowe doświadczenie".

Na drugim kadrze widzimy ją w stroju rajdowym (w kasku na głowie i profesjonalnym kombinezonie), siedzącą w samochodzie przygotowanym do wyjazdu na tor. "Zaczynajmy!" - wstawiła podpis Lewandowska.

Na koniec małżonka "Lewego" udostępniła krótki film z "pokazowego" wyścigu. Akcja była bowiem częścią kampanii reklamowej jednej z marek odzieżowych, z którą współpracuje była mistrzyni świata karate.
www.instagram.com/stories/annalewandowska www.instagram.com/stories/annalewandowska
www.instagram.com/stories/annalewandowska www.instagram.com/stories/annalewandowska
Zobacz: Lewandowska napisała do żony Beckhama. Wpis niesie się po sieci Anna Lewandowska w Paryżu. Ta kreacja robi furorę ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: poznaj człowieka, który strzela gole w... budowlanych rękawicach
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×