Zabójcza kontra Realu Madryt. Tak FC Barcelona straciła pierwszego gola [WIDEO]

Real Madryt wyszedł na prowadzenie tuż przed przerwą rewanżowego meczu Pucharu Króla z FC Barceloną. Wszystko za sprawą gola Viniciusa Juniora, który momentalnie uciszył Camp Nou.

Mateusz Byczkowski
Gol Viniciusa Juniora na 1:0 Twitter / Gol Viniciusa Juniora na 1:0
Sytuacja FC Barcelony przed rewanżowym spotkaniem w półfinale Pucharu Króla była naprawdę dobra. Zespół prowadzony przez Xaviego wygrał w pierwszym meczu na Santiago Bernabeu (1:0) po samobójczym trafieniu Edera Militao.

El Clasico rządzi się jednak swoimi prawami, o czym doskonale wiedzą piłkarscy kibice. Real Madryt odrobił stratę jeszcze przed przerwą. Królewscy wyszli z kontrą po strzale Roberta Lewandowskiego, który wybronił Thibaut Courtois.

Vinicius Junior skorzystał z kapitalnego podania Karima Benzemy i płaskim uderzeniem pokonał Marc-Andre ter Stegena. Na początku drugiej połowy Camp Nou znów ucichło, bowiem Benzema podwyższył prowadzenie.

Real Madryt chce zrewanżować się FC Barcelonie za minione porażki w El Clasico. Ostatnia może być dla drużyny Carlo Ancelottiego  fatalna w skutkach, ponieważ Duma Katalonii odskoczyła rywalowi w tabeli Primera Division na dwanaście punktów.

Zwycięzca środowego spotkania zagra w finale Pucharu Króla z Osasuną Pampeluna. Mecz jest zaplanowany na 6 maja.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy FC Barcelona zdobędzie mistrzostwo Hiszpanii w tym sezonie?