Piłkarski kryminał piłkarza Barcelony. Co on najlepszego zrobił? (WIDEO)

FC Barcelona fatalnie rozpoczęła spotkanie 35. kolejki Primera Division z Realem Sociedad. Katastrofalnie zachował się Jules Kounde, który stracił piłkę na własnej połowie. Błąd od razu wykorzystali rywale.

Mateusz Byczkowski
Moment straty piłki przez Julesa Kounde Twitter / Moment straty piłki przez Julesa Kounde
FC Barcelona w poprzedniej kolejce zapewniła sobie mistrzostwo Hiszpanii dzięki wygranej w meczu przeciwko Espanyolowi Barcelona (4:2). Feta trwała na dobre, ale sezon 2022/2023 trzeba dograć do końca. W sobotę Duma Katalonii mierzyła się z Realem Sociedad.

Kibice na Camp Nou nie mogli być jednak w dobrych humorach, ponieważ goście już w piątej minucie wyszli na prowadzenie. Fatalny błąd popełnił Jules Kounde. Reprezentant Francji stracił piłkę na własnej połowie po kontakcie z Alexandrem Sorlothem.

Norweg pognał w pole karne FC Barcelony i dograł do Mikela Merino. Piłkarz Realu Sociedad uderzył bez zastanowienia. Futbolówkę odbił jeszcze Marc-Andre ter Stegen, ale nie zdołał uchronić zespołu przed stratą gola.

Duma Katalonii nie doprowadziła do wyrównania w pierwszej połowie. W trakcie przerwy Jules Kounde został zmieniony przez Marcosa Alonso.

Dla Realu Sociedad trzy punkty będą na wagę złota, bowiem zespół Imanola Alguacila walczy o miejsce, które gwarantuje grę w Lidze Mistrzów. Mecz trwa, a relacja tekstowa jest dostępna na portalu WP SportoweFakty (zobacz TUTAJ).

Huczy nt. hitowego transferu. "Można się za głowę złapać"

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy FC Barcelona wyjdzie z grupy w kolejnej edycji Ligi Mistrzów?