Kuriozalna sytuacja na gali we Francji. "Oddaj akredytację"

W niedzielę odbyła się gala organizowana przez "L'Equipe". Najwięcej będzie się mówiło po niej o tym, co wydarzyło się w strefie wywiadów. Dziennikarz pomylił bowiem piłkarzy. Reakcja była rozbrajająca.

Rafał Sierhej
Rafał Sierhej
Zdjęcie: Reakcja Munetsiego Twitter / beIN SPORTS FR / Zdjęcie: Reakcja Munetsiego
Co roku na zakończenie sezonu we Francji odbywa się gala organizowana przez prestiżowy "L'Equipe". Na niej kibice i dziennikarze poznają zwycięzców w takich kategoriach, jak: najlepszy piłkarz, najlepszy młody piłkarz czy najlepszy szkoleniowiec.

Na wydarzeniu, które odbyło się w niedzielę, 28 maja, pojawiło się kilka naprawdę kontrowersyjnych wyborów. Jednym z nich było zwycięstwo Nuno Mendesa, którego uznano za najlepszego młodego piłkarza.

Najbardziej zapamiętane będzie jednak to, co wydarzyło się w strefie wywiadów. Tam do rozmowy stanął Marshall Munetsi. 26-letni pomocnik w jakimś stopniu na pewno przypomina lewego obrońcę Paris Saint-Germain.

W związku tym podobieństwem dziennikarz myślał, że rozmawia właśnie z Portugalczykiem. Zapytał go, o to, jak to jest grać z Kylianem Mbappe na lewej stronie. Na co Munetsi zareagował w fenomenalny sposób.

Najpierw nie dał po sobie poznać, że nie jest Mendesem, a później odpowiedział dziennikarzowi. - Oddaj akredytację i wyjedź z miasta - powiedział 26-latek z wyraźnym rozbawieniem. Chwilę zajęło mu, aż przestał się śmiać.

Czytaj także:
- Upokorzona Borussia bez szans na powtórkę w kolejnych sezonach? Mistrzostwo odjechało na finiszu
- Wybuch paniki na stadionie. Tragiczny bilans

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: co za bramka! I to dzięki... kibicowi
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×