Genialne uderzenie reprezentanta Polski. "Co za bomba Wolskiego!" [WIDEO]

Cudowną bramkę w meczu Polska - Niemcy (3:5) w ramach półfinału mistrzostw Europy U17 zdobył Filip Wolski. Tym trafieniem wlał nadzieję w serca fanów Biało-Czerwonych.

Mateusz Domański
Wspaniały gol Filipa Wolskiego Twitter / TVP Sport / Wspaniały gol Filipa Wolskiego
W 65. minucie meczu Polska - Niemcy sytuacja Biało-Czerwonych skomplikowała się za sprawą tego, że prowadzenie objęli rywale. Na tablicy wyników pojawił się rezultat 2:3.

Na odpowiedź Polaków nie trzeba było długo czekać. W 68. minucie kapitalnie uderzył Filip Wolski. Po jego strzale z ostrego kąta piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. To trafienie wlało nadzieję w serca kibiców polskiej drużyny.

"Co za bomba Wolskiego!" - skomentowano na twitterowym profilu TVP Sport.

Niestety, kolejne dwie bramki zdobyli Niemcy, obejmując prowadzenie w półfinale mistrzostw Europy U17 5:3. Właśnie takim wynikiem zakończył się pojedynek o finał ME.

Tym samym Biało-Czerwoni musieli obejść się smakiem. Choć powalczyli z Niemcami, to ostatecznie nie zdołali wywalczyć przepustki do najważniejszego spotkania turnieju. Piękny gol Wolskiego okazał się zatem tylko trafieniem na otarcie łez.