Grzegorz Krychowiak poza reprezentacją Polski. Piłkarz ruszył w świat

Fernando Santos znów nie powołał Grzegorza Krychowiaka do reprezentacji Polski. Piłkarz wcześniej rozpoczął urlop i postanowił od razu wyjechać zwiedzać świat z ukochaną. Wraz z Celią Krychowiak wyjechali do Japonii.

ŁW
Grzegorz Krychowiak Instagram / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
Odkąd Fernando Santos przejął reprezentację Polski, nie ma w niej miejsca dla Grzegorza Krychowiaka. Doświadczony piłkarz nie zyskał zaufania selekcjonera i nie pomogły nawet w tym regularne występy w Arabii Saudyjskiej. Santos woli stawiać na innych graczy, którzy grają w zdecydowanie silniejszych ligach.

Krychowiak nie znalazł się w kadrze na czerwcowe spotkania przeciwko Niemcom i Mołdawii. W związku z tym wraz z Celią Krychowiak postanowili rozpocząć urlop. To w ich życiu oznacza kolejną egzotyczną podróż.

W tym roku oboje wybrali się do Japonii. Tak, jak i wcześniej, tak i teraz wyjazd relacjonują w mediach społecznościowych. W relacjach na Instagramie pary pojawiły się zdjęcia z wakacji. Część z nich można zobaczyć poniżej.

Reprezentacja Polski 16 czerwca rozegra towarzyski mecz na PGE Narodowym z Niemcami. Będzie to oficjalne pożegnanie z kadrą Jakuba Błaszczykowskiego. Cztery dni później w spotkaniu eliminacji Euro 2024 Biało-Czerwoni na wyjeździe zmierzą się z Mołdawią.
Czytaj także: Wpadka FC Barcelony. Tak skomentowały ją hiszpańskie media I znów on. "Lewy" właśnie dokonał niemożliwego! ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: fenomenalny strzał w Ameryce Południowej. Prawdziwe "golazo"!


OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×