Portugalski obrońca w Jagiellonii? Konkurentami czołowe rumuńskie kluby!

Jagiellonia Białystok potrzebuje wzmocnień między innymi na środku obrony, stąd intensywne poszukiwania piłkarzy na tę pozycję w różnych krajach. Z informacji WP SportoweFakty wynika, że klub z Podlasia zainteresował się portugalskim obrońcą.

Piotr Koźmiński
Piotr Koźmiński
piłkarze Jagiellonii Białystok WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: piłkarze Jagiellonii Białystok
Po zakończonym sezonie w Jagiellonii Białystok następują spore zmiany. Dotyczą one między innym formacji defensywnej. Z informacji WP SportoweFakty wynika, że klub z Białegostoku zainteresował się 25-letnim Portugalczykiem Andre Duarte.

To rosły, bo liczący aż 195 centymetrów środkowy obrońca, który ostatni sezon spędził w rumuńskim klubie FC U Craiova, gdzie trafił z portugalskiej Estreli.

W Rumunii usłyszeliśmy, że propozycje 25-latkowi złożyły też czołowe tamtejsze kluby, czyli Steaua Bukareszt, Cluj i Rapid, ale…

Nieoficjalnie można usłyszeć, że piłkarz chciałby jednak kontynuować karierę poza Rumunią. Z naszych informacji wynika, że jednym z klubów, które widziałyby go u siebie jest właśnie wspomniana Jagiellonia Białystok.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przepiękny gol Polaka na Islandii. Bramkarz był bez szans

Niewykluczone jednak, że Duarte jeszcze trochę poczeka na inne oferty. W zakończonym niedawno sezonie Portugalczyk rozegrał aż 45 spotkań na wszystkich frontach w barwach rumuńskiego klubu.

Piotr Koźmiński, dziennikarz WP SportoweFakty

Milik wyceniony. Tyle chcą za niego
Saudyjczycy kupią Marciniaka?

Czy Andre Duarte byłby wzmocnieniem Jagiellonii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×