Polak znów zachwycił w USA. Ależ bramka [WIDEO]

Los Angeles FC w meczu MLS rozbiło Colorado Rapids 4:0. Z dobrej strony pokazał się Mateusz Bogusz. Polski piłkarz popisał się pięknym trafieniem. Zobaczcie sami.

Łukasz Witczyk
gol Mateusza Bogusza w meczu z Colorado Rapids Twitter / MLS / Na zdjęciu: gol Mateusza Bogusza w meczu z Colorado Rapids
W marcu Mateusz Bogusz przeniósł się z Leeds United do Los Angeles FC za milion euro. W angielskim klubie nie mógł liczyć na regularną grę. Był wypożyczany do hiszpańskiej UD Ibiza, ale nie przekonał do siebie władz Leeds United i nie wrócił do pierwszego zespołu.

Przenosiny do Stanów Zjednoczonych miały pomóc mu w powrocie do regularnej gry i formy. Jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem, bo Bogusz jest ważnym ogniwem swojego zespołu. W dodatku strzela piękne gole.

Tak było w meczu Los Angeles FC - Colorado Rapids. Polak zagrał w podstawowym składzie i już w pierwszej połowie popisał się kapitalnym trafieniem. W 19. minucie Carlos Vela dograł do Bogusza, a ten strzałem z czternastu metrów nie dał szans na obronę golkiperowi rywala. Gola można zobaczyć poniżej.

W tym sezonie Bogusz rozegrał już 21 meczów dla Los Angeles FC. Było to jego trzecie trafienie, w tym drugie w MLS. Jego bilans uzupełniają cztery asysty.