KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Typer SportoweFakty.pl: Mila i Rzeźnik wciąż na dnie

Czytelnicy! Mieliście niepowtarzalną szansę na dogonienie liderów w naszym Typerze. Niestety, Wasza misja zakończyła się fiaskiem. Na dodatek daliście wyprzedzić się Redakcji SportoweFakty.pl. Za naszymi plecami czają się Sebastian Mila wraz z Jakubem Rzeźniczakiem, którzy zrównali się punktami. Prowadzenia nadal nie dają sobie wyrwać z rąk Marek Chojnacki z Ryszardem Czarneckim.
Bartosz Wiśniewski
Bartosz Wiśniewski

W 3. kolejce naszego Typera najlepszą skutecznością popisała się Redakcja SportoweFakty.pl, która trafnie obstawiła 6 wyników meczów! Nie wystarczyło to, jednak do objęcia prowadzenia, ale daje realne szansę na walkę o pozycję lidera.

Nieco gorzej, niż tydzień temu spisali się Marek Chojnacki z Ryszardem Czarneckim, którzy zdobyli w tej kolejce 5 oczek, tak samo jak Jakub Rzeźniczak. Minimalnie gorsi okazali się nasi Czytelnicy oraz Sebastian Mila.

Zaskoczył nas fakt, iż żaden z ekspertów nie przewidział zwycięstwa Lechii Gdańsk nad zdziesiątkowanym przez chorobę Piastem Gliwice. Wisła Kraków nie straciła punktów, jak prorokował Ryszard Czarnecki, chociaż do końca nie wiadomo było, czy wiślacy z Kielc wyjadą z kompletem oczek.

Marek Chojnacki, który jako jedyny liczył na potknięcie Arki typował zupełnie inaczej od Ryszarda Czarneckiego, a mimo to nadal dzieli on z nim pierwszą lokatę. Nikt oprócz Mili nie wierzył w to, że Śląsk w starciu z Lechem wyjdzie zwycięsko, jak się okazało sentymenty nie idą w parze z typowaniem.

Zobacz jak 3. kolejkę typowali eksperci!

Wyniki 3. kolejki Typera SportoweFakty.pl:
1. Redakcja - 6 punktów
2. Marek Chojnacki - 5 punktów
2. Ryszard Czarnecki - 5 punktów
2. Jakub Rzeźniczak - 5 punktów
5. Sebastian Mila - 4 punkty
5. Czytelnicy - 4 punkty

Klasyfikacja po 3. kolejce Typera SportoweFakty.pl:
1. Marek Chojnacki - 16 punktów
1. Ryszard Czarnecki - 16 punktów
3. Redakcja - 15 punktów
4. Czytelnicy - 14 punktów
5. Sebastian Mila - 10 punktów
5. Jakub Rzeźniczak - 10 punktów

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×